Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2702: Koniec Żabci i Damiana! Po rozstaniu od razu poleci do Renaty – ZDJĘCIA

2022-11-22 15:17

W 2702 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we wtorek 22.11.2022 o 20.10 w TVP2) Żabcia (Hanna Klepacka) i Damian (Michał Lesień-Głowacki) nie będą już razem! Wójcik sam przyzna się ukochanej, że każdą wolną chwilę spędza w drugim „Feel Good”, gdzie pracują Dominika (Karolina Chapko) i Renata (Ania Mrozowska), a Ania od razu zrozumie, co się za tym święci. W 2702 odcinku „Barw szczęścia” Żabcia zda sobie sprawę, że Damian kocha tylko Renatę, przez co ich związek nie ma żadnego sensu i postanowi go zakończyć! Tuż po rozstaniu z Anią, Damian poleci jak na skrzydłach do Renaty, gdzie nakryje go Żabcia, która tylko utwierdzi się w swojej decyzji. Zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2702 - wtorek, 22.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2702 odcinku „Barw szczęścia” Żabcia i Damian wybiorą się rowerami na romantyczną randkę do parku. Zakochani spędzą ze sobą bardzo miłe chwile, ale w pocałunku będzie przeszkadzać im czapka Wójcika, pod którą Damian spróbuje ukryć siniaki po walce z bandytą Wolnym (Kamil Przystał). Oczywiście, w pierwszej chwili Wójcik nie przyzna się Żabci, że znów odwiedził kelnerki w drugim „Feel Good”, gdzie stanął w obronie Dominiki, którą zaczął prześladować alfons. Jednak w 2702 odcinku „Barw szczęścia” Ania dostrzeże ślady po pobiciu ukochanego, w związku z czym Damian w końcu wyzna jej prawdę, a tym samym da sporo do myślenia na temat przyszłości ich związku!

Wyznanie Damiana w 2702 odcinku „Barw szczęścia” zapali u Żabci czerwoną lampkę. Wówczas kelnerka zda sobie sprawę, że Damian nie biega do drugiego „Feel Good” na posiłek tylko po to, aby spotkać się z Renatą, do której wciąż coś czuje. Tym bardziej, że przecież sama jest przecież kelnerką, więc Wójcik nie musi szukać jedzenia w innych miejscach…

- Damian to nie chodzi o jedzenie tylko z kim ty spędzasz czas. Sam wiesz, jak jest. Ja to czuję, lubisz Renatę – zauważy Żabcia.

- Lubię, ale to nie znaczy… - zacznie wyjaśniać, ale Ania wejdzie mu w słowo i szybko wyprowadzi go z błędu.

- To wiele znaczy – stwierdzi.

Wtedy w 2702 odcinku „Barw szczęścia” Damian poczuje, że został przyciśnięty do ściany i postawi na kontratak! Wójcik wytknie ukochanej, że sama jeszcze nie wyleczyła się z miłości do Ryśka (Sebastian Stankiewicz), co tylko utwierdzi Anię w tym, że oboje nie są gotowi na poważny związek. Jednak Damian będzie innego zdania!

- Ty też często wspominasz o Ryśku – zarzuci jej.

- No właśnie. Nie masz poczucia, że my oboje jeszcze nie jesteśmy gotowi na jakiś poważniejszy związek? – spyta szczerze.

- Ja jestem – przyzna Damian.

- Jesteś, ale nie ze mną. I sam się okłamujesz – wytknie mu.

- Nie mów mi, co myślę. Dobra? – zdenerwuje się Wójcik.

Wówczas w 2702 odcinku „Barw szczęścia” Żabcia przyzna się Damianowi, że faktycznie jeszcze nie do końca zapomniała o Ryśku, ale wie, że to on jest mężczyzną, z którym na nowo chce budować swoje szczęście. Jednak zdaje sobie sprawę, że Wójcik takiej pewności nie ma…

- Damian, myślę często o Ryśku. Jestem z tobą szczera. Zależy mi na tobie, ale nie jestem pewna czy tobie zależy tak samo na mnie – wyzna Ania.

- Zależy – stwierdzi Damian, ale ukochana mu nie uwierzy.

- Tak mówisz teraz, bo jest ci trochę głupio, ale nie jesteś pewien. Ja to widzę Damian. Czuję to… - stwierdzi, na co już nie usłyszy odpowiedzi.

Chwilę po rozstaniu z Żabcią w 2702 odcinku „Barw szczęścia” Damian uda się wprost do „Feel Good”, gdzie będzie miał ogromną chęć, aby zaprosić Renatę na randkę. W ostatniej chwili jednak się powstrzyma, ale Ania i tak zauważy ich razem i zrozumie, że w niczym się nie pomyliła…

- Co tu robisz? – spyta zszokowany Wójcik.

- A nic. Ciekawa byłam – odpowie zraniona.

- Śledzisz mnie? – zdenerwuje się.

- Nie, tak sobie pomyślałam, że tutaj na pewno przyjedziesz no i miałam rację. Jesteś – przyzna zasmucona.

- No, coś w tym złego? – zapyta, jak gdyby nic.

- Nie ma w tym nic złego Damian. Tylko nas związek jest bez sensu – stwierdzi Ania, po czym wręczy Damianowi klucze do jego mieszkania. Wójcik jeszcze spróbuje zatrzymać ukochaną, ale Żabcia już nie zmieni zdania, w związku z czym związek Ani i Damiana dobiegnie definitywnego końca!

Barwy szczęścia, odcinek 2663: Tak zacznie się romans Renaty i Kodura. Kelnerka nie będzie zachwycona
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze