Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2701: Bandyta Wolny zacznie prześladować Dominikę! Brutalnie pobije Damiana - ZDJĘCIA

2022-11-21 20:02

W 2701 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 21.11.2022 o 20.10 w TVP2) Wolny (Kamil Przystał) postanowi zemścić się na Dominice (Karolina Chapko), że pomogła Soni (Weronika Nockowska) skończyć z prostytucją! Bandyta zacznie nachodzić kelnerkę w pracy, do której przyniesie ulotki z ofertą świadczenia usług erotycznych przez Dominikę! W 2701 odcinku "Barw szczęścia" Damian (Michał Lesień-Głowacki) natychmiast stanie w obronie przyjaciółki, ale wówczas zostanie brutalnie pobity przez bandytę, który tak łatwo nie odpuści! Zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2701 - poniedziałek, 21.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2701 odcinku "Barw szczęścia" Sonia już nie będzie prostytutką, a za sprawą Dominiki wspólnie z Mateuszkiem (Filip Kawalerowicz) trafią w bezpieczne miejsce, gdzie będą mogli zacząć nowe życie. Kelnerka pomoże prostytutce definitywnie wyrwać się z półświatka, nie zważając na groźby Wolnego, który od razu zacznie wcielać w życie swój plan zemsty! Najpierw z impetem wjedzie w wózek Sebastiana (Marek Krupski), doprowadzając do przeraźliwego wypadku ukochanego Dominiki, a w 2701 odcinku "Barw szczęścia" weźmie się już za samą kelnerkę, którą zacznie nachodzić w "Feel Good", ale oczywiście na tym nie poprzestanie!

W 2701 odcinku "Barw szczęścia" Wolny zjawi się w lokalu Dominiki i Renaty (Ania Mrozowska) z ulotkami, promującymi usługi erotyczne świadczone przez była prostytutkę. W ogłoszeniu pojawi się stare zdjęcie Dominiki, która od teraz będzie działać pod pseudonimem "Nika" i zachęcać potencjalnych mężczyzn opisem "Piękna i napalona. Zadzwoń, a dam ci rozkosz, której nigdy dotąd nie zaznałeś". Na widok ulotek kelnerka stanie jak wryta, gdyż w jednej chwili wrócą do niej najgorsze wspomnienia z przeszłości, które bezpowrotnie starała się wyrzucić z pamięci. W 2701 odcinku "Barw szczęścia" w obronie Dominiki natychmiast stanie Damian, który spróbuje siłą pozbyć się Wolnego z "Feel Good"!

- Wynoś się gnoju! - krzyknie Wójcik, po czym rzuci się na niego z łapami.

Niestety, w 2701 odcinku "Barw szczęścia" Damian nie będzie miał żadnych szans w starciu z bandytą, który dotkliwie go pobije. Kelnerka zaleje się łzami, ale Wolny zapewni ją, że to dopiero początek jego zemsty i gorzko wszystkiego pożałuje. Zdradzamy, że w 2703 odcinku "Barw szczęścia" kelnerka tak tego nie zostawi i przy wsparciu Sebastiana, któremu opowie o całym zdarzeniu, zdecyduje się złożyć zeznania na policji i donieść na Wolnego, choć zmierzenie się z bolesną przeszłością wcale nie będzie dla niej łatwe...

Barwy szczęścia, odcinek 2663: Tak zacznie się romans Renaty i Kodura. Kelnerka nie będzie zachwycona
Najnowsze