Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2749: Koniec Żabci i Vincenzo?! Zrozumieją jak bardzo się różnią – ZDJĘCIA

2023-01-14 9:36

W 2749 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w czwartek 2.02.2023 o 20.10 w TVP2) Vincenzo (Alessandro Curti) zrozumie, że pośpieszył się z propozycją o wspólnym zamieszkaniu z Żabcią (Hanna Klepacka). Sycylijczyk będzie przerażony zmianami, jakie jego ukochana wprowadziła w ich nowym mieszkaniu i zacznie mieć poważne wątpliwości, co do przyszłości ich związku, które udzielą się również Ani. W 2749 odcinku "Barw szczęścia" Żabcia zwierzy się Sławce (Ewelina Serafin), że pochodzą z Vincenzo z dwóch różnych światów, przez co zupełnie się różnią. Czy to będzie ich koniec? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2749 - czwartek, 2.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2749 odcinku "Barw szczęścia" związek Żabci i Vincenzo zawiśnie na włosku, choć nic nie będzie na to wskazywało. Przypomnijmy, że Sycylijczyk zakochał się w Ani od pierwszego wejrzenia i ogromnie pragnął, aby zostali parą, ale wówczas jego ukochana wybrała Damiana (Michał Lesień-Głowacki). Jednak Vincenzo nie chciał tak łatwo rezygnować z Ani i uznał, że cierpliwie na nią poczeka, dzięki czemu dość szybko nadarzyła mu się okazja, gdyż związek Żabci i Wójcika nie przetrwał. Wtedy Sycylijczyk otoczył Anię troskliwym ramieniem i ponownie zapewnił o swoich uczuciach, dzięki czemu w końcu trafił do serca. Relacja Żabci i Vincenza tak zacznie rozkwitać, że nawet Sycylijczyk zdradzi Kasi (Katarzyna Glinka), iż Ania jest kobietą jego życia, z którą chce stworzyć dom i wychować dzieci, a wspólna podróż z ukochaną tylko go w tym upewni. Jednak w 2749 odcinku "Barw szczęścia" ich wspólna przyszłość stanie pod dużym znakiem zapytania!

W 2749 odcinku "Barw szczęścia" Vincenzo wciąż będzie oczarowany Żabcią, którą w czasie wspólnej podróży zdąży jeszcze lepiej poznać. Wówczas Sycylijczyk nieźle zapunktuje również u Ani, która będzie zachwycona romantyzmem swojego partnera. Tuż po powrocie z pierwszego wspólnego wyjazdu między Vincenzo a Żabcią będzie tak dobrze, że Sycylijczyk wyjdzie z propozycją wspólnego zamieszkania, na które Ania od razu się zgodzi, mimo wcześniejszych złych doświadczeń w tym temacie nie tylko z Damianem, ale i Ryśkiem (Sebastian Stankiewicz). Jednak w 2748 odcinku "Barw szczęścia" dla Vincenzo będzie gotowa na tak poważny krok i od razu przystąpi do przeprowadzki, w której oczywiście pomoże jej Sławka. Żabcia nie będzie marnować czasu i natychmiast weźmie się za urządzanie nowego gniazdka, czym straszliwie przerazi Sycylijczyka.

W 2749 odcinku "Barw szczęścia" Vincenzo będzie zaniepokojony zmianami, jakie Ania wprowadzi w ich nowym mieszkaniu. Sycylijczyk od razu przystąpi do sprzątania bałaganu, jaki zostawiła po sobie Żabcia, co z kolei wywoła poważne wątpliwości u jego ukochanej. W 2749 odcinku "Barw szczęścia" Ania zrozumie, że pochodzą z Vincenzo z dwóch zupełnie innych światów, przez co kompletnie się różnią. Załamana Żabcia zwierzy się Sławce, że ich związek może się przez to nie udać, ale Jezierska nie pozwoli jej nawet tak myśleć, gdyż doskonale zda sobie sprawę, że za bardzo im na sobie zależy, aby coś takiego mogło ich poróżnić. Tuż po powrocie do domu Vincenzo i Ania zdecydują się na szczerą rozmowę, w czasie której oboje pójdą na ustępstwa, dzięki czemu ostatecznie uda im się dogadać i ich związek przetrwa!

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Renaty i Kodura! Zabierze ją w zaskakujące miejsce
Najnowsze