Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2739: Vincenzo zdradzi Kasi swoje największe marzenie! Będzie chciał je spełnić z Żabcią – ZDJĘCIA

2023-01-03 9:24

W 2739 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w czwartek 19.01.2022 o 20.10 w TVP2) Vincenzo (Alessandro Curti) podejmie ważną decyzję o swojej przyszłości. Sycylijczyk zdecyduje się zostać w Polsce na dłużej wyłącznie z uwagi na Żabcię (Hanna Klepacka) i to u jej boku postanowi zrealizować swoje największe marzenie! W 2739 odcinku „Barw szczęścia” Vincenzo tylko Kasi (Katarzyna Glinka) zdradzi, czego najbardziej pragnie w życiu i pod wpływem rozmowy ze swoją wspólniczką postanowi natychmiast przystąpić do działania! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2739 - czwartek, 19.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2739 odcinku „Barw szczęścia” Vincenzo w końcu będzie naprawdę szczęśliwy u boku Żabci, a jego cierpliwość naprawdę popłaci! Przypomnijmy, że Sycylijczyk stanął do walki o Anię wspólnie z Damianem (Michał Lesień-Głowacki), ale ostatecznie musiał pogodzić się z porażką. Oczywiście, Sycylijczyk przyjął decyzję ukochanej z godnością i zgodził się na przyjaźń z Żabcią, ale podświadomie wciąż liczył, że nastanie taki dzień, w którym Ania i Damian się rozstaną, a wtedy wkroczy on cały na biało! I tak faktycznie się stało, gdy Żabcia zrozumiała, że Wójcik tak naprawdę wciąż kocha Renatę (Ania Mrozowska) i postanowiła się z nim rozstać. Wówczas Vincenzo otoczył ją troskliwym ramieniem i kolejny raz zapewnił o swoich uczuciach, czym zdobył serce Żabci, dla której w 2739 odcinku „Barw szczęścia” postanowi zostać w Polsce na dłużej!

W 2738 odcinku „Barw szczęścia” Vincenzo umówi się z Borysem (Jakub Wieczorek) i oświadczy przyjacielowi, że podjął ważną decyzję co do swojej przyszłości. Sycylijczyk zdradzi mu, że jest bardzo szczęśliwy z Żabcią i to właśnie dla niej zrezygnował z powrotu do swojego kraju. Z kolei w 2739 odcinku „Barw szczęścia” Vincenzo spotka się z Kasią, z którą również podzieli się dobrymi wieściami, ale przed wspólniczką otworzy się jeszcze bardziej i postanowi zdradzić jej swoje największe marzenie! Sycylijczyk przyzna, iż ogromnie marzy mu się, aby zostać ojcem i że chciałby stworzyć prawdziwą rodzinę właśnie z Żabcią!

Po rozmowie z Sadowską w 2739 odcinku „Barw szczęścia” Vincenzo postanowi od razu przystąpić do realizacji swoich marzeń. Sycylijczyk zapragnie jeszcze bardziej poznać Anię, dlatego zaprosi ukochaną w podróż, licząc na to, że w trakcie wspólnej drogi zdoła dowiedzieć się o niej czegoś więcej. W 2739 odcinku „Barw szczęścia” Vincenzo rozpocznie od romantycznego pikniku, którym kompletnie zszokuje i oczaruję Żabcię! Szczególnie, że w jego trakcie zaskoczy ją jeszcze bardziej, gdyż wręczy ukochanej wyjątkowy prezent, własnoręcznie przygotowany wianek, którym ogromnie ją poruszy, a sam jeszcze bardziej utwierdzi się w swojej decyzji.   

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Renaty i Kodura! Zabierze ją w zaskakujące miejsce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze