Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Oliwka pozna matkę Tomka Kępskiego! Wanda potępi ją jak Iwonę? - ZDJĘCIA

2023-06-11 8:17

W nowym sezonie "Barw szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) pozna cwaną Wandę (Maja Barełkowska), matkę Tomasza Kępskiego (Jakub Sokołowski). To już pewne, że nowa ukochana Tomka osobiście spotka się z jego matką, ale czy to będzie udana wizyta? Wanda zdążyła udowodnić, że ma duże wymagania co do partnerki ukochanego syna. Iwony (Izabela Zwierzyńska) absolutnie nie polubiła, a jak będzie w przypadku młodej i atrakcyjnej Oliwki? W nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach szykuje się zaskakujący zwrot akcji!

Oliwka pozna wymagającą matkę Kępskiego w "Barwach szczęścia" po wakacjach

Pierwsze spotkanie Oliwki z Wandą, mamą Kępskiego, to może być przełom! W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach Zbrowska spotka się z wymagającą rodzicielką ukochanego. Przypomnijmy, że Iwona nie miała łatwo z cwaną Wandą. Seniorka nie była zachwycona Pyrką, a już na pewno nie po tym, jak syn zdecydował się opuścić z nią kraj i wylecieć do USA.

Jakiś czas temu w "Barwach szczęścia" Wanda starała się na każdym kroku pokazać, że wcale nie akceptuje wyjazdu Tomasza za partnerką. Może miała i trochę racji, bo przecież związek z Iwoną się rozpadł i to z jej winy, bo zdradziła go z pewnym profesorem ze Stanów. To dlatego biznesmen wrócił do Polski i musiał układać sobie życie na nowo. Początkowy flirt z kosmetyczką w hotelu Stańskich przerodził się jednak w coś więcej. 

Czyżby Oliwka miała się czego bać? Może i Zbrowska mieszka na co dzień w Warszawie, ale nie da się ukryć, że jest sporo młodsza od Tomasza. Z tym ma pewien problem nawet Wiktor (Grzegorz Kastranek), który w sumie nie jest wiele młodszy od nowej sympatii ojca. Jak Wanda zareaguje na nową partnerkę syna? Czy znów będzie miała jakieś "ale"? To okaże się już w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach. 

Tymczasem najnowsze zdjęcie z planu "Barw szczęścia", na którym widać Oliwkę, Wandę i Tomasza razem potwierdza tylko, że Kępski chyba jednak poważnie potraktuje dziewczynę. Pisaliśmy o tym, że już na początku nadchodzącego sezonu serialu wystąpi między nimi ostry zgrzyt, bo Oliwka nie będzie gotowa na seks z biznesmenem, co jemu się nie spodoba. Zacznie mieć wątpliwości, czy młodziutka kosmetyczka nadaje się na partnerkę akurat dla niego.

Skoro jednak w nowym sezonie "Barw szczęścia" Tomek przedstawi Oliwkę matce, to chyba oznacza to, że potraktuje relację na poważnie. Nie wiadomo jednak, czy uczucie przetrwa. Oliwka spotykała się przecież poprzednio z Patrykiem (Konrad Skolimowski) i z nim nic nie wyszło z uczucia. Oby z Kępskim jakoś jej się ułożyło. Wanda może w tym tylko pomóc, lub bardzo przeszkodzić. 

Barwy szczęścia. Pierwsze takie spotkanie Kasi, Łukasza, Bożeny i Bruna po serii tragedii w nowym sezonie!
Najnowsze