Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2709: Nieobecna Iwona przegra wojnę o Kępskiego z jego matką! - ZDJĘCIA

W 2709 odcinku "Barw szczęścia" Iwona (Izabela Zwierzyńska) przegra ostateczną walkę o ukochanego Kępskiego (Jakub Sokołowski) z jego matką (Maja Barełkowska)! Tomasz wróci z USA bez Pyrki i mocno zaangażuje się w życie swojej rodziny. A stęsknieni rodzice, którzy nigdy nie polubili Iwony, postanowią zatrzymać go na zawsze! Szczególnie zajmie się tą sprawą jego kochająca mamusia... Czy w 2709 odcinku "Barw szczęścia" Iwona dowie się, jak bardzo sprawdza się powiedzenie, że "ten się śmieje, kto się śmieje ostatni..."?

"Barwy szczęścia" odcinek 2709 - środa, 7.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Pamiętacie, jak Iwona w 2605 odcinku "Barw szczęścia" triumfowała, kiedy Kępski rzucił wszystko i odleciał z nią do Stanów? Wtedy pani Kępska odeszła z domu swojego syna jak nie pyszna, bo Tomasz tak naprawdę ją wyprosił. Ale już w 2709 odcinku serialu to matka będzie górą! Jak do tego dojdzie?

Kępski wróci w 2709 odcinku "Barw szczęścia" na badania kontrolne po przeszczepie - podał swiatseriali.interia.pl. Jako z pierwszym spotka si w ze swoim synem Wiktorem (Grzegorz Kastranek), ale za moment na jego horyzoncie pojawią się matki - jego własna i Grażyna (Kinga Suchan). I obie będą chciały go zatrzymać!

Wygląda na to, że Iwona w 2709 odcinku "Barw szczęścia" może na zawsze stracić ukochanego. Dlaczego nie przyleci razem z nim i nie zadba o miłość swojego życia? 

Wiktor zaproponuje ojcu w 2709 odcinku "Barw szczęścia", że zaczeka na niego pod szpitalem i razem wybiorą się na obiad. Szybko okaże się, że wcale nie będą sami... Grażyna skomplementuje wygląd swojego byłego kochanka, a kiedy Tomasz wyjdzie po badaniach, czekać na niego będą także rodzice.

W 2709 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że państwo Kępscy rozmawiali z Iwoną i to od niej dowiedzieli się o wizycie syna w kraju i o jego problemach z wątrobą. Tomasz uspokoi rodziców, że to, co mu dolega, to zwykłe zatrucie bakteryjne nie mające nic wspólnego z przeszczepem. I tak od słowa do słowa wyjdzie temat Iwony...

- Trzeba uczcić, że rodzina jest w komplecie - Wanda uśmiechnie się do syna.

- Nie do końca w komplecie. Brakuje Iwony i Wioletki - Tomasz stanie w obronie Pyrki.

- Mam na myśli tę naszą polską rodzinę. Tu, na miejscu - mamusia uśmiechnie się jeszcze szerzej. .

Wanda  2709 odcinku "Barw szczęścia" zajmie się przekonywanie Tomasza, że zbyt pochopnie zdecydował się na wyjazd z Iwoną do USA. W końcu Kępska postawi sprawę jasno: jej syn powinien zapomnieć o Iwonie, bo wszyscy, których potrzebuje się tu, na miejscu! 

Czy tak Iwona przegra ostatecznie walkę o ukochanego Tomasza z jego matką?

Zobacz tez: Barwy szczęścia i Na dobre i na złe zmieniają godziny emisji! Premierowe odcinki o nowych porach

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze

Materiał sponsorowany