Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Małżeństwo Grzelaków zawiśnie na włosku! Borys wpadnie w obłęd na myśl o dziecku

2023-07-18 16:11

W 2829 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Borys (Jakub Wieczorek) zacznie robić wszystko, aby zwiększyć swoją płodność i doczekać się upragnionego potomka. Grzelak weźmie sobie słowa lekarza głęboko do serca i rozpocznie specjalną dietę ostrygową, którą poleci mu Vincenzo (Alessandro Curti). Tyle tylko, że w 2829 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Aldona (Elżbieta Romanowska) nie podzieli jego entuzjazmu, gdyż Borys zda sobie sprawę, że tylko jemu zależy na dziecku! To odkrycie sprawi, że małżeństwo Grzelaków stanie pod dużym znakiem zapytania! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Borys zwariuje na punkcie dziecka w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Aldona będzie miała już dość

W 2829 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Borys natychmiast wcieli w życie zalecenia lekarza i to zaraz po wizycie w klinice leczenia niepłodności. Zdradzamy, że po kolejnej nieudanej próbie zajścia w ciążę przez Aldonę, Grzelakowie wspólnie odwiedzą placówkę, gdzie Borys przejdzie szczegółowe badania, które faktycznie wykażą, że jego płodność jest obniżona, ale jeszcze nie wszystko będzie stracone. Lekarz przypisze Grzelakowi odpowiednią dietę i zacznie przykładać szczególną wagę do wysokiej jakości produktów, dlatego zaopatrzy się w nie u Vincenzo. A gdy Sycylijczyk dowie się o jego problemach z płodnością, to poleci mu sprawdzoną kurację ostrygową, która od lat pomagała mężczyznom jeszcze przed wynalezieniem medycyny. I tak w 2829 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej mąż Aldony wróci do domu z torbą pełną owoców morza!

W 2829 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Aldonę jak podaje swiatseriali.interia.pl aż zirytują zakupy Borysa! I to nie tylko dlatego, że mąż nie kupi jej lodów, na które miała ogromną ochotę, ale przede wszystkim, że zakupi taką ilość ostryg! Grzelakowa da mu jasno do zrozumienia, że będzie musiał zjeść je sam, ale on nie będzie miał ku temu nic przeciwko, skoro mają mu pomoc na płodność!

- Vincenzo obiecał mi, że jak to wszystko zjem, to z dzieciaczkiem od razu lepiej pójdzie - uśmiechnie się Borys.

Tyle tylko, że w 2829 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Aldona będzie innego zdania. Jednak jej mąż wciąż będzie myślał wyłącznie o jednym, co już powoli zacznie wyprowadzać ją z równowagi.

- Jak to wszystko zjesz, to się pochorujesz - uzna Alodna.

- Nie mówię przecież, że to wszystko zjem od razu. Tak po trochu i będę płodny jak czarnoziem - zaśmieje się Grzelak, ale żona szybko zdejmie mu uśmiech z twarzy!

W 2829 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Aldona będzie przygotowywać się do ważnego egzaminu na studia i da mężowi jasno do zrozumienia, że może zapomnieć o seksie! Jej postawa ogromnie zawiedzie Borysa, który będzie aż stawał na głowie, aby tylko poprawić swoją płodność i zwiększyć szanse na dziecko, które żona w jednej chwili mu zabierze...

- Akurat czytam o rodzajach gleby, bo jutro mam kolokwium - przyzna Grzelakowa, po czym stwierdzi, że ma zamiar uczyć się do późna.

- Czyli dzisiaj nici z... - dopyta rozczarowany Borys.

- Sorry - szepnie.

W tym momencie w 2829 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Borys ogromnie zawiedzie się na własnej żonie. A to dlatego, iż uzna, że tylko on chce powiększenia ich rodziny, a Aldona tak naprawdę nie chce mieć z nim dziecka. To odkrycie sprawi, że nad ich małżeństwem zawisną czarne chmury...

Barwy szczęścia. Rozprawa oprawcy Aldony. Basia wysłucha żałosnych tłumaczeń Urszuli
Najnowsze