Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Vincenzo pomoże Borysowi we wstydliwej sprawie! Zaproponuje nietypową kurację

2023-06-20 14:01

W 2829 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Borys (Jakub Wieczorek) ostro weźmie się za siebie, aby poprawić swoją płodność. Grzelak spotka się z Vincenzo (Alessandro Curti), aby zamówić dla siebie sycylijskie frykasy, czym od razu zwróci uwagę przyjaciela. W 2829 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Borys przyzna się Sycylijczykowi do swoich problemów, na które ukochany Żabci (Hanna Klepacka) od razu znajdzie rozwiązanie! Vincenzo zaproponuje Grzelakowi nietypową kurację, która od wieków pomagała mężczyznom, dlatego również i mąż Aldony (Elżbieta Romanowska) zgodzi się jej poddać! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Vincenzo poprawi płodność Borysa w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Podsunie mu sprawdzoną kurację

W 2829 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Borys weźmie do serca zalecenia lekarza i od razu wdroży w życie specjalną dietę. Grzelak zacznie zdrowo się odżywiać i będzie korzystał z produktów wyłącznie wysokiej jakości, po które zjawi się u Vincenza. Jak podaje swiatseriali.interia.pl mąż Aldony złoży u Sycylijczyka zamówienie na oleje roślinne i sardynki, a nietypowe połączenie od razu wzbudzi ciekawość przyjaciela. Tym bardziej, że w 2829 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Borys otwarcie mu zakomunikuje, że to produkty dla niego, a nie do ich sklepu!

- Jakaś specjalna dieta? Jesteś chory? - zaniepokoi się, na co Borys przyzna, że faktycznie ma pewien problem, ale przy odpowiedniej kuracji uda się go rozwiązać.

Jednak wytłumaczenie Borysa w 2829 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach nie zaspokoi ciekawości Vincenza, który zacznie wypytywać o szczegóły, czym sprawi, że Grzelak w końcu pęknie. A ukochany Żabci od razu zacznie go uspokajać.

- Obiecasz, że zachowasz dyskrecję? - upewni się, a gdy Vincenzo potwierdzi, to Borys przyzna, że chodzi o płodność.

- Musisz dać sobie czas - uzna Vincenzo.

Tyle tylko, że w 2829 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Borys stwierdzi, że oboje z Aldoną nie są już tacy młodzi i czasu zbyt wiele nie mają. Jednak Sycylijczyk pocieszy go, że u niego wiele kobiet zachodzi w ciążę nawet po 50. roku życia, ale Grzelak uzna, że w ich przypadku to się nie sprawdzi...

- Za dużo czasu to ja nie mam. Mam swoje lata. Aldona też nie jest już nastolatką. Zegar biologiczny tyka - oceni Grzelak, po czym doda - My nie możemy czekać tak długo. Do wychowania dziecka trzeba mieć siłę, energię...

Wtedy w 2829 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Vincenzo znajdzie dla Borysa najlepsze rozwiązanie. Sycylijczyk zaprosi Grzelaka do "Feel Good", gdzie będzie już na niego czekało coś ekstra, ale to nieco zaniepokoi męża Aldony. Jednak przyjaciel zapewni go, że nie ma się czego bać, a wręcz przeciwnie, gdyż jego problem zniknie w mgnieniu oka!

- To koniecznie wpadnij do mnie do "Feel Good", dam ci coś ekstra na te sprawy. Towar prosto z Sycylii. Efekt gwarantowany... Same naturalne produkty. Przyjdziesz, to zobaczysz. I nie pożałujesz - obieca mu.

Chwilę później w 2829 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Grzelak faktycznie zjawi się w restauracji Vincenza, gdzie przyjaciel już będzie czekał na niego z ostrygami! Sycylijczyk wyjaśni Borysowi, że te owoce morza mają magiczne właściwości i pomagały mężczyznom jeszcze zanim wynaleziono medycynę! To sprawi, że i mąż Aldony zdecyduje się z nich skorzystać!

- Pomagają facetom od wieków. Zanim naukowcy wynaleźli tabletki, mężczyźni na całym świecie jedli ostrygi i żaden nie narzekał. Ani ich małżonki - wyjaśni, czym szybko przekona Borysa! Czy pomogą również i jemu? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Rozprawa oprawcy Aldony. Basia wysłucha żałosnych tłumaczeń Urszuli
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze