Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Kępski zabawi się Oliwką i ją zostawi? Pocałunki skończą się płaczem w 2826 odcinku? - ZDJĘCIA

2023-05-28 14:46

Nie będzie szczęśliwego zakończenia u Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Kępskiego (Jakub Sokołowski) w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023? Tomasz weźmie się za Zbrowską, ich romantyczna relacja się rozwinie, a nawet dojdzie do kolejnych zbliżeń. W 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach widzowie będą świadkami gorących pocałunków pięknej blondynki i biznesmena, ale sielanka może nie potrwać długo. Niestety Tomasza najdą duże wątpliwości i nawet powie głośno o tym, że Oliwka chyba nie jest odpowiednią kandydatką na partnerkę. Zostawi ją samotną i smutną?

Romantyczne uniesienia i rozstanie Oliwki i Kępskiego w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023?

Oliwka i Kępski mają się ku sobie od jakiegoś czasu. Zbrowska zachwyciła się mężczyzną od samego początku, kiedy to zamieszkał w hotelu Stańskich. Potem on rozstał się z Iwoną (Izabela Zwierzyńska), a ona z Patrykiem (Konrad Skolimowski). Ich flirt nabrał tempa, aż w końcu doszło nawet do pocałunków. Kęspki nie otrzymał wsparcia, nie mówiąc już o kibicowaniu ze strony syna Wiktora (Grzegorz Kestranek) i byłej ukochanej Grażyny (Kinga Suchan). Mimo wszystko wydawało się, że Tomasz i kosmetyczka mogą mieć przed sobą piękną przyszłość. Wszystko zepsuje się w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023, kiedy to mężczyznę najdą duże wątpliwości co do tej relacji. 

W 2826 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej widzowie zobaczą kolejne zbliżenia Oliwki i Kępskiego. Będą pocałunki i czułe słówka, ale nagle wszystko przybierze niespodziewany obrót. O ile Oliwka wyda się zachwycona rozwijającym się uczuciem, tak Tomasz zwierzy się Hubertowi (Marek Molak) z dużych wątpliwości. Dziewczyna chyba nie będzie zdawała sobie sprawy z tego, że Tomasza aż tak trapią wątpliwości. Szczególnie, że zwierzy się ze swoich rozterek nie jej, a Pyrce. 

Oliwka nie nadaje się do związku dla Tomasza?

- Oliwka jest piękna, ambitna, ale nie wiem czy nie za młoda na poważny związek - oznajmi smutno Kępski w 2826 odcinku "Barw szczęścia". Widać będzie doskonale, że cała sytuacja go trapi. Nie da się bowiem ukryć, że różnica wieku między kosmetyczką a biznesmenem faktycznie jest dość spora. Oboje jednak wiedzieli od początku, że wiele ich różni, ale też sporo łączy.

Takie stwierdzenie jasno pokaże Hubertowi i nie tylko, że Tomasz chyba faktycznie nie jest w ogóle przekonany, czy dalsza relacja z Oliwką ma sens. Szkoda tylko, że dziewczyna zrobiła sobie już nadzieję, a z tego może nie wyjść nic dobrego... Na rozwój wydarzeń trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Barwy szczęścia. Smutne pożegnanie Bruna i Karoliny. Justin nakryje ich na pocałunku
Najnowsze