Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Kępski rozstanie się z Oliwką przez syna? Wiktor nieźle namiesza ojcu w głowie

2023-06-15 15:23

Związek Kępskiego (Jakub Sokołowski) rozpadnie się przez Wiktora (Grzegorz Kestranek)? Syn Tomasza weźmie się za Madzię (Natalia Sierzputowska), najlepszą przyjaciółkę Oliwki (Wiktoria Gąsiewska). Biznesmen nie będzie sobie wyobrażał, żeby być w związku z kosmetyczką, w momencie kiedy nastolatek byłby z jej koleżanką. W "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023 dojdzie do zamieszania i miłosnych sprzeczek. Wiktor będzie sabotował związek ojca tak długo aż ten zdecyduje się rozejść z Oliwką?

Wiktor doprowadzi do rozstania Kępskiego z Oliwką? 

Wiktorowi od początku nie podoba się, że ojciec spotyka się ze sporo młodszą Zbrowską. W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach dojdzie do szokującego zwrotu akcji, bo nastolatek weźmie się za Madzię, która skorzysta z zakupów w skateshopie chłopaka. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, dziewczyna nie będzie wcale obojętna na zaloty syna Tomasza. Wręcz przeciwnie, również zainteresuje się Wiktorem. Czy to prawdziwe uczucie, czy raczej gra chłopaka przeciwko ojcu?

O wszystkim w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023 dowie się Oliwka, która od razu nakreśli Madzi, że średnio podoba jej się fakt, iż mogłaby umawiać się z Wiktorem. - Spotkałaś się z Wiktorem i nic nie mówiłaś. Nie sądzisz, że to trochę dziwne, że tak nagle się tobą zainteresował? - cytuje wspomniany portal słowa zaskoczonej Zbrowskiej. - On chyba za mną nie przepada. A jeśli coś kombinuje? - doda kosmetyczka. - Nie przesadzaj. To, że jego ojciec spotyka się z tobą, jeszcze o niczym nie świadczy. Zresztą, ty się dobrze bawisz, więc ja też mogę - rzuci Madzia.

Kępski i Wiktor pokłócą się o Madzię w "Barwach szczęścia po wakacjach"

Tomaszowi również nie spodoba się zachowanie syna i podrywy w kierunku Madzi. Uzna to za niestosowne. 

- Zamierzasz się z nią spotykać? - wprost zapyta Kępski, ale chłopak uzna tylko, że "zobaczy". - W co ty pogrywasz? Chcesz mi zrobić na złość? - wścieknie się Kępski, który nie uwierzy w żadne uczucia syna do Madzi i jego czyste intencje. 

- Ona jest przyjaciółką Oliwki. To chyba trochę niezręczna sytuacja, nie sądzisz? - wytłumaczy mężczyzna, ale Wiktor uzna, że jeszcze bardziej niezręczne jest spotykanie się z tyle młodszą od siebie dziewczyną. 

- Czyli jednak to specjalnie... - uzna Kępski, który w mig zrozumie, że nastolatek sabotuje jego związek. 

- Nie wszystko kręci się wokół ciebie, tato - skwituje Wiktor i uda mu się zdenerwować ojca. 

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze