Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Kępski nie pochwali związku Madzi i Wiktora! Ostrzeże Oliwkę, ale Zbrowska go wyśmieje – ZDJĘCIA

2023-06-09 9:05

W 2828 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Tomek (Jakub Sokołowski) nie ucieszy się na wieść, że Wiktor (Grzegorz Kestranek) spotyka się z Madzią (Natalia Sierzputowska). Związek syna z najlepszą przyjaciółką jego nowej partnerki Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) wprawi go w niemałe zakłopotanie i wielki dyskomfort, z czego w 2828 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej w końcu zwierzy się Zbrowskiej. Tyle, że Oliwka nic sobie z tego nie zrobi i tylko wyśmieje obawy Tomka, ale szybko przekona się, że wcale nie miała racji! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Związek Madzi i Wiktora nie spodoba się Kępskiemu w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach! Oliwka zbagatelizuje zagrożenie

W 2828 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Tomek z niepokojem będzie przyglądał się relacji Madzi i Wiktora. Biznesmen od razu zorientuje się, że przyjaciółka Oliwki wpadła synowi w oko, gdyż młodszy Kępski zaprosi ją na indywidualne lekcje jazdy na longboardzie, które szybko przerodzą się w coś więcej. Wiktor będzie tak oczarowany Madzią, że zamiast wspólnych treningów będzie wolał spędzać czas z dziewczyną na randkach, co wcale nie spodoba się Tomkowi, gdyż będzie chodziło przecież o najlepszą przyjaciółkę jego nowej partnerki. Oczywiście, Kępski nie wyciągnie zbyt wiele od syna, dlatego w 2828 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej umówi się z Oliwką, aby wybadać na jakim etapie jest nowa znajomość jego syna!

W 2828 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl Tomek od razu przejdzie do rzeczy i spyta ukochaną o związek Madzi i Wiktora. Tyle tylko, że Oliwka uzna, że póki co nie ma żadnego tematu, bo nie łączy ich nic szczególnego…

- Mówiła ci coś o Wiktorze? – zainteresuje się Kępski.

- Niewiele. Jeździli razem na desce, dzisiaj chyba poszli do kina. Zwykła znajomość. Na razie nie ma o czym gadać – uspokoi go Zbrowska.

Zapewnienia Oliwki w 2828 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej wcale nie uspokoją Tomka, który będzie wiedział swoje. Kępski otwarcie przyzna swojej młodszej partnerce, że nie czuje się komfortowo z tym, że jej najlepsza przyjaciółka spotyka się z jej synem, czym tylko rozbawi Zbrowską i sprawi, że zacznie sobie z niego żartować! Ale biznesmen będzie wolał dmuchać na zimne!

- Oj tam! Przecież nie będziemy spędzać razem świąt - zażartuje Oliwka.

- No właśnie... Miałem cię zapytać, czy nie pojechałabyś wtedy ze mną w góry? – wypali nagle Tomek, ale nie doczeka się odpowiedzi, gdyż w tym momencie w 2828 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach ich rozmowę przerwie nagłe pojawienie się Kajtka.

Jednak już w 2830 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej temat związku Madzi i Wiktora wróci do Oliwki jak bumerang, a Zbrowska pożałuje, że nie posłuchała ukochanego. Wszystko przez to, że przyjaciółka i syn jej kochanka zepsują im randkę, z czego kosmetyczka nie będzie już zadowolona. Szczególnie, że szybko przekona się jak bardzo się myliła, gdyż Madzię i Wiktora połączy coś więcej niż tylko zwykła znajomość i wtedy naprawdę pojawi się problem!

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Oliwki i Kępskiego z zaskakującym finałem. Zaniemówi na jej widok
Listen on Spreaker.
Najnowsze