Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Kasia zdradzi Ksawciowi sekret zmarłego Stefana. Takim go zapamiętają - ZDJĘCIA

2023-06-01 12:19

Kasia (Katarzyna Glinka) w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" będzie w żałobie po śmierci ukochanego ojca Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski). Niestety dołująca wiadomość o śmierci dziadka dobije także Ksawcia (Bartosz Gruchot), który dawno go nie widział, gdyż Stefan ułożył sobie życie w Norwegii. Informacja o jego odejściu wstrząśnie wszystkimi, a Kasia w "Barwach szczęścia" po przerwie wakacyjnej postanowi nieco pocieszyć syna i zacznie opowiadać o Stefanie. Zdradzi pewien sekret, by podnieść na duchu chłopca.

Kasia zdradzi sekret Stefana w "Barwach szczęścia" po wakacjach 

W rodzinie Sadowskich zapanuje żałoba, gdyż Kasia już w ostatnim odcinku minionego sezonu "Barw szczęścia" dostała telefon z Norwegii z koszmarnymi wiadomościami. Stefan odszedł w Norwegii, co wstrząsnęło Kasią. Dawno nie widziała ukochanego ojca, gdyż on wyjechał z Walerią (Ewa Ziętek) do Norwegii i tak układali sobie życie. Kasia będzie musiała być bardzo silna w nadchodzących odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2023, ponieważ Ksawcio nie zniesie dobrze wiadomości o śmierci dziadka. By nieco ulżyć w bólu, Górka postanowi wciągnąć rodzinne albumy i wspólnie z synem pooglądać zdjęcia Stefana. Zacznie pięknie opowiadać o tacie i przy tym zdradzi pewien sekret na temat mężczyzny. Jak podaje portal światseriali.interia.pl Ksawcio otwarcie przyzna, że bardzo mu smutno po odejściu dzidka. Kasia za to opowie mu o nim nieco więcej.

- Dziadek dużo się śmiał. I zawsze był wesoły. Takim go zapamiętamy, co? Zarażającego śmiechem - cytuje słowa Górki wspomniany portal. Wyjdzie na jaw, że Kasia wspomina ojca jako wiecznie uśmiechniętego, dobrego człowieka i nie ma co się dziwić, bo kiedy Stefan mieszkał jeszcze w Polsce, blisko rodziny, faktycznie zawsze był bardzo pomocny i opiekuńczy. 

Właśnie tak Kasia i jej rodzina zapamięta zmarłego. Jako uśmiechniętą osobą, zawsze oddaną bliskim. Ten mały sekret o dziadku nieco pocieszy Ksawcia, który od razu obwieści, że chce pożegnać się ze Stefanem. 

- Ja dziadka nigdy nie zapomnę - oznajmi poważnie Ksawery w 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2023. 

- A gdzie on jest teraz? W niebie? - dopyta się chłopczyk. 

- Był dobrym człowiekiem. Zasłużył, żeby trafić do nieba - powie z przekonaniem Kasia.

- Chciałbym go pożegnać, zanim pójdzie do nieba - powie szczerze Ksawery i tu pojawi się problem. 

Jeszcze tego samego dnia Kasia otrzyma telefon z Norwegii, a Waleria przyzna, że ma zamiar chować ukochanego za granicą. To znów zaszokuje kobietę, bo przecież w takim przypadku musiałaby całą rodziną jechać do Norwegii na pogrzeb. 

Barwy szczęścia. Kasia i Łukasz oszukani przy zakupie domu! Przekręt będzie miał fatalne skutki
Najnowsze

Materiał sponsorowany