Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Herman otworzy własny interes! Nie będzie miał innego wyjścia

2023-06-27 15:31

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Herman (Maciej Raniszewski) wystartuje z własnym biznesem! Choć niewidomy masażysta będzie cieszył się sporym powodzeniem wśród klientów Reginy (Kamila Kamińska), to jej fitness klub znajdzie się w tak złej kondycji finansowej, że Falkowska będzie rozważać zamknięcie. I to akurat w momencie, gdy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej w życiu Kolskiego zajdą ważne zmiany, w czasie których pieniądze odegrają kluczową rolę! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Nowy biznes Hermana w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Tylko tak zdoła utrzymać rodzinę

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach w życiu Hermana zajdą znaczące zmiany! Przede wszystkim niewidomy masażysta zdecyduje się zrobić kolejny krok w swoim związku z Malwiną i zaproponuje, aby ukochana i jej dzieci się do niego przeprowadzili. Oczywiście, Brodzińska przyjmie propozycję z entuzjazmem i wspólnie z Emilką (Jessica Frankiewicz) postanowią się do niego przenieść, ale najpierw Kolski będzie musiał się na to przygotować. Dlatego zarządzi wielki remont, ale wtedy pojawią się problemy! I to nie tylko przez to, że Basia (Sławomira Łozińska) zdecyduje się nagle sprzedać swój dom, który od lat wynajmuje od niej Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska), u której zamieszka na czas prac, ale szczególnie przez pracę, gdyż ta w 2827 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej zawiśnie na włosku!

W 2827 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Regina wpadnie do fitness klubu, aby porozmawiać z Hermanem o przyszłości swojego biznesu. Szczególnie, że jak podaje swiatseriali.interia.pl jego kondycja od dłuższego czasu nie będzie najlepsza, przez co interes Falkowskiej będzie przynosił więcej strat niż zysków. Treningi personale nie będą cieszyć się już żadnym powodzeniem, a klub będą ciągnęły jedynie masaże Hermana, ale to i tak będzie za mało, gdyż również i audyt Reginy okaże się niewypałem! W tej sytuacji w 2827 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Falkowska zacznie rozważać zamknięcie biznesu, ale Kolski i tak będzie musiał sobie poradzić! Szczególnie, że będzie miał już na utrzymaniu nie tylko siebie!

Tuż po rozmowie z Reginą w 2827 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Herman zwierzy się Malwinie, że niebawem może stracić płynność finansową. Jednak niewidomy masażysta będzie miał szczerą nadzieję na to, że klienci nie zostawią go w potrzebie i dalej chętnie będą korzystali z jego usług, dlatego zdecyduje się utworzyć własny biznes! Póki co jeszcze nie wiadomo, czy Falkowska rzeczywiście zamknie swój fitness klub, gdyż w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej chwyci się jeszcze ostatniej deski ratunku, którą okaże się Justin (Jasper Sołtysiewicz). Skotnicki już uratował biznes Bruna (Lesław Żurek), więc może uda mu się również w przypadku Falkowskiej. Tego z pewnością dowiemy się po wakacjach, ale jedno już wiemy na pewno, że tak czy siak Herman sobie poradzi, czy to wspólnie z Reginą czy we własnym interesie, gdyż zamieszka nie tylko z Malwiną i Emilką, ale również nowym członkiem rodziny, który będzie już w drodze!

Barwy szczęścia. Rodzina Małgorzaty i Jerzego powiększy się. Nie tylko Malwina będzie w ciąży. Huczna impreza u Marczaków
Najnowsze