Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Justin uratuje biznes Reginy?! Skotnicki ostatnią deską ratunku - ZDJĘCIA

2023-06-17 20:31

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Regina (Kamila Kamińska) znajdzie się na skraju bankructwa! Fitness klub nie będzie już przynosił dochodów, a same straty, przez co Falkowska stanie przed trudnym wyborem - albo sprzeda własny biznes i pozbawi ludzi pracy, albo wpadnie w długi. W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Regina stanie przed poważnym dylematem, ale wtedy pomocną dłoń wyciągnie Justin (Jasper Sołtysiewicz)! Czy Skotnicki zdoła ocalić interes żony Franka (Mateusz Banasiuk)? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Justin ocali Reginę w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?! Skotnicki będzie ratował z opresji już nie pierwszy raz

W 2827 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach wróci odmieniona i dawno niewidziana Regina! Falkowska zjawi się w sklepie Grzelaków z Kamilkiem (Władek Domański), ale ponownie bez Franka. Jednak tym razem strażak nie rzuci się w wir pracy tylko poleci do Norwegii na pogrzeb Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski). Za to Regina postanowi pójść w ślady męża i również wrócić do fitness klubu, szczególnie, że zawiśnie nad nim widmo bankructwa. Oczywiście, Falkowska nie przyzna się do tego Aldonie (Elżbieta Romanowska) i Borysowi (Jakub Wieczorek), a jedynie powie, że chce posłać Kamilka do żłobka, a sama powrócić do pracy po dłuższej przerwie. Szczególnie, że pod jej nieobecność sporo się zmieniło i jak okaże się w 2827 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach po przerwie wakacyjnej wcale nie na dobre...

W 2827 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach wyjdzie na jaw, że Regina ma poważne problemy finansowe, gdyż jej fitness klub znalazł się na skraju bankructwa! Niestety, po pobycie w szpitalu, ciąży i urlopie macierzyńskim okaże się, że dochodowy interes Falkowskiej zamienił się w studnię bez dna i zamiast zysków przynosi same straty. Trudno się dziwić, w końcu z pracy odeszli Celina (Orina Krajewska) i Alan (Rafał Maślak), a na posterunku zostawili tylko Lidka (Emilia Warabida) i Herman (Maciej Raniszewski), a to zdecydowanie za mało, aby utrzymać cały klub. Mimo tego, w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Regina stanie przed poważnym dylematem, gdyż albo sprzeda biznes i pozbawi przyjaciół pracy, albo zdecyduje się go pociągnąć, ale przy okazji sama wpędzi się w długi! Ale na szczęście pojawi się jeszcze 1 opcja!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Justin wyciągnie do Reginy pomocną dłoń! Jak pokazała Kamila Kamińska na swojej relacji na Instagramie, Skotnicki zjawi się w jej fitness klubie i ocali go przed upadkiem? Przypomnijmy, że w obecnym sezonie Justin już uratował przed bankructwem hotel Stańskich, gdy jego szef Rafał Zaborski (Wojciech Solarz) robił wszystko, aby doprowadzić go do ruiny. Skotnickiemu udało się dogadać z inwestorami, dzięki czemu Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) stanęli na nogi, a w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej ich los podzieli również Regina? Czy Justin znajdzie biznesmenów także i dla jej fitness klubu i tak uratuje także i interes Falkowskiej? Tego dowiemy się już niebawem!

Nowa czołówka Barw szczęścia po wakacjach? Kasia będzie bez męża i zmarłego ojca! Glinka szaleje na planie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze