Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2696: Justin uratuje hotel Stańskich! Bruno nie będzie mógł wyjść z podziwu

2022-11-14 19:41

W 2696 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w poniedziałek 14.11.2022 o 20.10 w TVP2) nad hotelem Stańskich zawisną czarne chmury. Inwestorzy dowiedzą się o wyprowadzeniu pieniędzy i zniknięciu Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz) i będą gotowi natychmiast wycofać wszystkie swoje środki. W 2696 odcinku „Barw szczęścia” Bruno (Lesław Żurek) znajdzie się nad przepaścią, ale wtedy z pomocą przyjdzie mu Justin (Japser Sołtysiewicz). To on ściągnie inwestorów do hotelu i zaaranżuje spotkanie, w trakcie którego wspólnie z Brunem uda im się przekonać ich do zmiany decyzji!

"Barwy szczęścia" odcinek 2696 - poniedziałek, 14.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2696 odcinku „Barw szczęścia” ziści się plan Zaborskiego, który próbował zniszczyć hotel Stańskich! Przypomnijmy, że Rafał najpierw podstępem przejął udziały Bożeny (Marieta Żukowska), a pod nieobecność Bruna robił wszystko, aby hotel był niewypłacalny! Zaborski odwoływał rezerwacje, ale nie robił tego za pośrednictwem systemu tylko telefonicznie, aby nie dać po sobie nic poznać. Jednak za sprawą Celiny (Orina Krajewska) Rafał w końcu wpadł, a gdy zrozumiał, że Stańscy już wiedzą o jego podstępie, to zabrał wszystkie pieniądze z hotelowego konta i zniknął. W 2696 odcinku „Barw szczęścia” wiadomość o zaginięciu Zaborskiego z pieniędzmi dojdzie do inwestorów, którzy będą gotowi wycofać wszystkie swoje oszczędności, włożone w hotel!

W 2696 odcinku „Barw szczęścia” Justin zdradzi Brunowi, że inwestorzy już wiedzą o numerze Rafała i planują się ze wszystkiego wycofać. Oczywiście, Skotnicki zapewni go, że nie miał z tą sprawą nic wspólnego i nie wie, skąd mężczyźni dowiedzieli się prawdy. Wówczas Stański nie będzie miał już innego wyboru i poprosi Justina, aby w ich imieniu zaprosił na spotkanie inwestorów, których osobiście spróbują namówić do zmiany decyzji. W 2696 odcinku „Barw szczęścia” Skotnickiemu uda się zorganizować spotkanie, ale wyniknie na nim kolejny problem, gdyż inwestorzy już będą wiedzieli, że Zaborski był zamieszany w porwanie Tadzia (Józio Trojanowski), co tylko utwierdzi ich we wcześniejszej decyzji!

W 2696 odcinku „Barw szczęścia” Justin spróbuje przekonać inwestorów, że Bruno padł ofiarą Rafała, ale sam nigdy nie miał wobec nich złych intencji. Jego tłumaczenia zbytnio nie przekonają mężczyzn, ale Skotnicki tak łatwo się nie podda i przekona ich, że wycofanie środków będzie jednoznaczne z utratą zysków, co w ogóle nie będzie im się opłacało, gdyż z raportu Stańskiego będzie wynikało, że hotel jest w pełni wypłacalny. Mężczyźni zapoznają się z dokumentacją i pod jej wpływem zdecydują się zmienić zdanie i pozostawić swoje pieniądze, na co Justin i Bruno odetchną z ulgą.

- Cieszę się, że udało nam się panów do nas przekonać. Jestem pewien, że nie stracicie na tej decyzji… Jeszcze raz bardzo dziękuję – przyzna zadowolony Bruno.

Tuż po wyjściu inwestorów w 2696 odcinku „Barw szczęścia” Skotnicki i Stański będą mogli świętować. Justin pochwali Bruna za dobry raport, z kolei Stański będzie mu wdzięczny za owocną współpracę. Mąż Bożeny będzie pod wrażeniem umiejętności Justina i postanowi mu się za to solidnie odwdzięczyć, bo w kolejnym odcinku Skotnicki nowym dyrektorem hotelu Stańskich!

- Tyle brakowało i byśmy leżeli – ucieszy się Justin.

- Na początku byli wkurzeni – zauważy Bruno.

- No ja to czekałam tylko aż tamtych 2 się odezwie – przyzna.

- Pewnie razem ustalili stanowisko, ale tylko 1 się odzywał – stwierdzi Stański.

- On był najbardziej doświadczony, ale to liczby go przekonały. Gdybyś nie podwyższył % od dywidendy, to i tak by nic nie dało – pochwali go.

- Ale teraz trzeba będzie na to wszystko zarobić – uzna.

- Grunt, że hotel uratowany. Jak tak dalej pójdzie, to może i ja wyjdę na swoje – pocieszy go Skotnicki.

- No jeśli będziesz tak dobry jak przed chwilą, to jestem pewien, że tak będzie. Muszę przyznać, że nieźle się z tobą pracuje – uśmiechnie się Bruno.

- I z wzajemnością – zrewanżuje się.

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Celina dopadnie Zaborskiego z porywaczem Tadzia! To będzie koniec Rafała
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze