Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Bożena zostanie sama z Tadziem. Bruno wybierze kochankę Karolinę? - ZWIASTUN

2023-08-23 23:28

Zdrada Bruna (Lesław Żurek) w nowym sezonie "Barw szczęścia" rozwinie się w romans z Karoliną (Marta Dąbrowska), który zagrozi małżeństwu Stańskich! Zwiastun kolejnych odcinków "Barw szczęścia" po wakacjach potwierdza, że Bożena (Marieta Żukowska) dowie się, że Bruno zdradza ją z recepcjonistką z hotelu. Będzie to dla niej tak bolesny cios, że uzna ich małżeństwo za skończone. Wiele wskazuje na to, że Bożena zostanie sam z Tadziem (Józio Trojanowski), bo Bruno wybierze Karolinę, a nie własną rodzinę. Zobacz to na ZDJĘCIACH i w zapowiedzi WIDEO.

"Barwy szczęścia" nowe odcinki od poniedziałku, 28.08.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Zwiastun nowego sezonu "Barw szczęścia" ujawnił przedpremierowe sceny jak dojdzie do zdrady Bruna z Karoliną i jak rozwinie się romans Stańskiego z recepcjonistką, o którym początkowo będzie wiedział tylko jego przyjaciel, Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki). To w ramionach Karoliny zawiedziony zachowaniem żony Bruno poszuka pocieszenia. W 2829 odcinku "Barw szczęścia" Stański wyżali się przyjaciółce, że Bożena go nie rozumie, że nie chce wracać do hotelu, odpowiada jej życie na Mazurach, A on zwyczajnie będzie potrzebował nowych wyzwań. Rozmowa Bruna z Karoliną skończy się namiętnymi chwilami w jego gabinecie. Zdradzi Bożenę z Karoliną na biurku!

Po upojnej nocy z kochanką Bruno w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach jak gdyby nigdy nic wróci do Bożeny i ich syn Tadzia na Mazury. Udając przed żoną, że podczas wyjazdu do Warszawy nic się nie stało. Nie odważy się przyznać Bożenie do zdrady z Karoliną. Po rozstaniu ze Stańskim recepcjonistkę dopadną jednak wyrzuty sumienia.

Dręczona poczuciem winy Karolina w 2831 odcinku "Barw szczęścia" nowego sezonu zadzwoni do Bruna, żeby wyznać, że to co się między nimi wydarzyło, nie miało prawa się stać. Nieoczekiwanie Bruno powie kochance, że wcale nie żałuje zdrady. Ich rozmowę podsłucha Bożena, która jednak nie będzie wiedziała o co dokładnie chodzi. Kiedy w 2831 odcinku "Barw szczęścia" Bożena dowie się, że Karolina chce odejść z hotelu, postanowi ją powstrzymać. Nie mając pojęcia, że została ona kochanką jej męża!

Ostatecznie w 2832 odcinku "Barw szczęścia" Bruno namówi Karolinę, by nie porzucała dotychczasowej pracy. Obieca kochance, że nie będą się już spotykać, a on przestanie przyjeżdżać do Warszawy. Z obietnic Stańskiego niewiele wyniknie, zwiastun kolejnych odcinków "Barw szczęścia" po wakacjach wskazuje na to, że romans Bruna i Karoliny będzie trwał nadal!

Czy Bożena i Bruno rozstaną się w nowym sezonie "Barw szczęścia" jesienią 2023?

Kiedy i w jakich okolicznościach w nowych odcinkach "Barw szczęścia" jesienią Bożena dowie się, że Bruno zdradził ją z Karoliną, że romansuje z recepcjonistką z hotelu? To na razie pozostaje tajemnicę, ale zwiastun nachodzącego sezonu "Barw szczęścia", który rozpocznie się w poniedziałek, 28 sierpnia 2023 dowodzi, że na wieść o zdradzie Bruna będzie zdruzgotana. Niewierny mąż przysporzy jej tyle cierpienia, że serce Bożeny rozpadnie się na kawałki. Do tego wiele wskazuje na to, że wybierze Karolinę, a nie rodzinę!

W jednej ze scen zwiastuna "Barw szczęścia" płacząca Bożena przytula syna Tadzia, bo tylko on jej zostanie... Małżeństwo Stańskich zakończy się wraz ze zdradą Bruna? To się wyjaśni w kolejnych odcinkach jesienią.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze