Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Bożena zmówi się z Oliwką! Będą spiskować przeciwko Karolinie - ZDJĘCIA

2023-08-15 9:59

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Bożena (Marieta Żukowska) zjawi się w hotelu, aby osobiście porozmawiać z Karoliną (Marta Dąbrowska) o powodach jej odejścia. Tyle tylko, że Stańska zbyt wiele się nie dowie od samej zainteresowanej, a pomocy postanowi poszukać u Oliwki (Wiktoria Gąsiewska). Oczywiście, Różańska w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej nie powie prawdy również Zbrowskiej, ale kosmetyczka tak łatwo nie odpuści i obieca szefowej, że przyciśnie swoją koleżankę! Co z tego wyniknie? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Oliwka sojuszniczką Bożeny w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Zacznie donosić na Karolinę

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Bożena dowie się o wypowiedzeniu Karoliny i natychmiast przyjedzie do Warszawy, aby porozmawiać z recepcjonistką twarzą w twarz. Tym bardziej, że Różańska postanowi odejść tuż po tym jak Bruno wróci z powrotem na Mazury. Oczywiście, Stański nie przyzna się żonie do zdrady z Karoliną, ani nie będzie w stanie jej wytłumaczyć, dlaczego recepcjonistka zdecydowała się nagle ich zostawić, w związku z czym Stańska postanowi zaczerpnąć wiedzy u źródła. Tyle tylko, że w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Bożena zbyt wiele się nie dowie, gdyż Różańska również nie powie, że przespała się z jej mężem i nie da się przekonać do pozostania w hotelu!

Jednak w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl świadkiem ich rozmowy stanie się Oliwka, która dopiero wtedy dowie się, że przyjaciółka chce odejść z hotelu. Zszokowana Zbrowska aż nie będzie mogła w to uwierzyć i od razu zacznie robić Rożańskiej wyrzuty! Tyle tylko, że Karolina nic sobie z nich nie zrobi i również Oliwce do niczego nie przyzna. Oczywiście, Zbrowska w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej również zacznie ją przekonywać, aby nie rezygnowała z pracy, ale recepcjonistka nie będzie chciała o tym słyszeć. A z każdą kolejną namową będzie jej już coraz trudniej wytrzymać. Aż w końcu wybuchnie!

- A możecie mi wszyscy dać wreszcie święty spokój? - wykrzyczy jej prosto w twarz.

Chwilę później w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach w gabinecie Oliwki zjawi się Bożena. Stańska będzie przekonana, że Zbrowska musi wiedzieć coś więcej, dlatego zacznie ciągnąć ją za język! Szczególnie, że po rozmowie z recepcjonistką, będzie miała własne podejrzenia!

- Karolina chce odejść... - oświadczy Oliwka.

- Wiesz może coś? - zapyta Bożena.

- Nie. Próbowałam z nią pogadać, ale mnie dosłownie przegnała. Myślałam, że już dawno uporała się ze stresem po porwaniu Tadzia i tej akcji zatrzymania Rafała. No, chyba że to coś więcej... W końcu Rafał oskarżył ją o udział w porwaniu... Byli blisko! Może coś jednak w tym jest. Zachowuje się, jakby była winna - uzna Zbrowska, ale na tym nie poprzestanie.

Jeszcze w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Zbrowska obieca Stańskiej, że spróbuje jeszcze raz porozmawiać z Różańską i wyciągnąć od niej coś więcej. Oczywiście, Bożena chętnie przystanie na jej propozycję, gdyż będzie chciała poznać prawdziwe powody odejścia Karoliny z hotelu! Tym bardziej, że w grę będzie przecież wchodziła jej rodzina. Czy Oliwce uda się dowiedzieć czegoś więcej? Czy Karolina w końcu pęknie i przyzna, że we wszystkim wcale nie chodzi o aresztowanie Rafała (Wojciech Solarz) i porwanie Tadzia (Józio Trojanowski) tylko o jej słabość do Bruna i zdradę? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Najnowsze