Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Stefan uratuje małżeństwo Kasi i Łukasza?! Dowie się o Izie i Paulince!

2020-08-08 10:05 sz
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Stefan uratuje małżeństwo Kasi i Łukasza?! Dowie się o Izie i Paulince!
Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Stefan uratuje małżeństwo Kasi i Łukasza?! Dowie się o Izie i Paulince!

W serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 Łukasz (Michał Rolnicki) powie Stefanowi (Krzysztof Kiersznowski) o Izie (Agnieszka Warchulska)! W nowych odcinkach "Barw szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) spakuje walizki i pożegna się z ojcem. Górka będzie w szoku. Spróbuje dowiedzieć się od Sadowskiego, co doprowadziło do wyprowadzki Kasi. Czy po odkryciu prawdy uratuje ich małżeństwo? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, w TVP2


W serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 Stefan dowie się o Izie i Paulince (Lena Jastrzębska)! W nadchodzącym sezonie "Barw szczęścia" Małek wróci do Warszawy, ponieważ Paulinka zaginie. Dziewczynka wyruszy w samotną podróż do Łukasza. Na szczęście odnajdzie się cała i bezpieczna. Spyta Sadowskiego, czy jest jej ojcem! Łukasz nie będzie miał sumienia i powie jej prawdę, co doprowadzi Kasię do załamania nerwowego. Stwierdzi, że nie może tak żyć i pod wpływem decyzji męża postanowi wyprowadzić się z synem na Sycylię. - Moja decyzja jest nieodwołalna! - czytamy w "Świecie Seriali".

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Krzysztof Kiersznowski przez chorobę nie wróci na plan! Co się stanie ze Stefanem?

Choroba aktora Barw szczęścia. Krzysztof Kiersznowski przerwał milczenie o stanie zdrowia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 Kasia przed wyjazdem postanowi pożegnać się z ojcem. Według doniesień "Telemagazynu" Stefan będzie w szoku słysząc o decyzji córki! Spróbuje dociec, co takiego zaszło między córką i jej mężem. 

Górka w "Barwach szczęścia" spotka się z Łukaszem i zacznie wypytywać, co takiego się stało. Sadowski opowie mu o wszystkim: o banku nasienia o Izie, o Paulince oraz o konflikcie, do którego doprowadziło pojawienie się innej rodziny. Czy Stefan stanie po stronie Łukasza i spróbuje namówić Kasię do powrotu do Polski? tylko on może dotrzeć do córki i przekonać ją, by dała Sadowskiemu jeszcze jedną szansę!

Sprawdź też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Chowański po udarze ucieknie na wieś! Rozpocznie nowe życie bez kochanki Alicji

Najnowsze