Barwy szczęścia po wakacjach 2014. Ada Fijał w ciąży na planie Barw szczęścia. Iga urodzi dziecko Piotra?

2014-07-21 15:15

Ada Fijał jest w czwartym miesiącu ciąży, ale czuje się tak świetnie, że nie zrezygnowała z pracy na planie serialu "Barwy szczęścia". Czy to oznacza, że Iga Walawska też będzie w ciąży i w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach" 2014 urodzi dziecko Piotra (Piotr Jankowski)? Chociaż druga żona Walawskiego nie może mieć dzieci, to może stanie się cud i bezpłodna Iga także zostanie mamą.

"Barwy szczęścia" nowe odcinki po wakacjach 2014 od poniedziałku, 1.0.2014, o godz. 20.05 w TVP2

Iga i Piotr Walawscy z "Barw szczęścia" mają synka Miłoszka (Leon Gajos), ale w nowym sezonie "Barw szczęścia" jesienią 2014 drugi raz zostaną rodzicami? Czy ciąża Ady Fijał zostanie uwzględniona w scenariuszu "Barw szczęścia"?

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2014. Syn Kasi Górki umrze? Ojciec Ksawerego nie chce być dawcą szpiku dla syna

Tuż po ślubie Iga i Piotr zapragnęli mieć własne dziecko. Zdawali sobie bowiem sprawę, że choć Ewunia (Gabriela Ziembicka) jest córką Walawskiego, to nigdy nie stworzą razem pełnej rodziny, bo to Marta (Katarzyna Zielińska) ma prawo opieki nad Ewą.

Z powodu bezpłodności Igi byli zmuszeni do skorzystania z usług surogatki – Renaty (Magdalena Smalara). Gdy już urodził się mały Miłoszek, okazało się, że Renata i jej narzeczony Arek(Paweł Domagała) to osoby, które w zamian za oddanie dziecka chcą coraz to większych sum pieniędzy. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i Walawscy odzyskali syna.

Patrz: Barwy szczęścia. Katarzyna Zielińska zagra czarny charakter w nowym serialu O mnie się nie martw


Teraz kiedy Ada Fijał jest w ciąży nie pozostaje nic innego jak tylko tak pokierować losami Igi Walawskiej, by także zaszła w ciążę. Ale czy w ogóle możliwe, skoro żona Piotra jest bezpłodna?

Na razie ciężarna Fijał wciąż bierze udział w zdjęciach do nowych odcinków "Barw szczęścia", bo brzuszka jeszcze nie widać, ale już wkrótce aktorka się zaokrągli, a wtedy trzeba będzie jakoś wyjaśnić widzom dlaczego Iga Walawska nabrała ciążowych kształtów. Być może ciąża Fijał zostanie ukryta pod luźniejszymi ciuszkami jej serialowej bohaterki. Na razie nie ma jeszcze żadnej oficjanej decyzji twórców "Barw szczęścia".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze