Barwy szczęścia. Ostatni odcinek z Krzysztofem Kiersznowskim będzie hołdem dla zmarłego aktora. Wróci dawno niewidziana gwiazda!

i

Autor: Artrama

Barwy szczęścia. Ostatni odcinek z Krzysztofem Kiersznowskim będzie hołdem dla zmarłego aktora. Wróci dawno niewidziana gwiazda!

2021-10-27 12:26

Krzysztof Kiersznowski w serialu "Barwy szczęścia" ostatni raz zagra w 2543 odcinku, którego emisja jest przewidziana dopiero na koniec grudnia! Zmarły aktor jeszcze przed długi czas będzie się więc pojawiał na ekranie. Pożegnanie ekranowego Stefana Górki w "Barwach szczęścia" na pewno wzruszy wszystkich do łez. Bo produkcja zaplanowała uczczenie pamięci Kiersznowskiego w wyjątkowy sposób. Ostatni odcinek ze Stefanem będzie hołdem dla zmarłego Kiersznowskiego, a zarazem powrotem innej gwiazdy. Zobaczcie co już wiadomo!

Kiedy Krzysztof Kiersznowski ostatni raz zagra w "Barwach szczęścia"?

Ostatni odcinek "Barw szczęścia" z Krzysztofem Kiersznowski wzruszy wszystkich do łez. Pożegnanie Stefana Górki nie oznacza jednak, że ten bohater umrze. To już pewne, że w 2543 odcinku "Barw szczęścia" Stefan wyjedzie do Norwegii, gdzie od wielu miesięcy mieszka jego żona Waleria. Ale niespodziewanie do Polski wróci właśnie Waleria, żeby raz na zawsze zakończyć sprawę ich rozwodu. Po długiej przerwie do obsady "Barw szczęścia" wróci Ewa Ziętek, lecz tylko po to, żeby losy Stefana dobiegły końca na ekranie, żeby wątek Górków doczekał się szczęśliwego finału.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2500: Pożegnanie Zenka Grzelaka. Zmarły Jan Pęczek ostatni raz w serialu. Zenek umrze? - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Zmarli aktorzy z Barw szczęścia ostatni raz razem! Wzruszający 2500 odcinek z Kiersznowskim, Nowiszem i Pęczkiem - ZDJĘCIA

Śmiertelnie chory Kiersznowski wystąpił w ostatnim 2543 odcinku "Barw szczęścia" jeszcze kiedy miał siły, żeby grać. Te sceny pożegnania Stefana i Walerii powstały  dokładnie 29 lipca 2021. Później choroba aktora uniemożliwiła mu dalszą pracę w serialu. Produkcja "Barw szczęścia" widziała, że Kiersznowski walczy z nowotworem, ale zachowała dyskrecję w tej sprawie, żeby informacje o pogarszającym się stanie zdrowia aktora nie wyciekły do mediów.

Serialowy Stefan jeszcze do końca roku będzie się pojawił w "Barwach szczęścia", a jego losy w kolejnych odcinkach dostarczą widzom sporo wzruszeń. Górka zdecyduje się na rozwód z Waleria, zbliży się do Arlety (Grażyna Brodzińska), z którą się zaprzyjaźnił przed ślubem niedoszłego zięcia Franka (Mateusz Banasiuk), będzie też drżał ze strachu gdy jego córka Kasia (Katarzyna Glinka) zostanie ciężko ranna podczas trzęsienia ziemi na Sycylii.

Ostatni odcinek "Barw szczęścia" z Kiersznowskim będzie hołdem ku pamięci nieżyjącego aktora, który pozostawił po sobie wielką pustkę w obsadzie serialu. Widzowie zobaczą wiele poruszających scen z udziałem Stefana Górki. Ale to dopiero 30 grudnia 2021!

Ostatnie chwile Krzysztofa Kiersznowskiego przed śmiercią na planie Barw szczęścia. Wiedział już, że umiera - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze