Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1947 online w internecie na VOD.TVP.pl
"Barwy szczęścia" odcinek 1947 - streszczenie, co się wydarzy?
Róża (Anna Gornostaj) urządza podopiecznej pogadankę o seksie. Przez to Zuzia (Anna Adamus) i Filip (Kuba Dyniewicz) spóźniają się na start biegu przełajowego. Kiedy młodzi chcą skrócić sobie drogę przez las, dziewczyna wpada w pułapkę na zwierzynę.
Aneta (Zofia Zborowska) ma dość wtrącania się Krystyny (Hanna Bieluszko) w planowanie ślubu. Między kobietami dochodzi do awantury. Złota postanawia odejść z pracy, przez co Marek (Marcin Perchuć) i Krzysztof mają pretensje do Dylskiej.
Winicjusz (Marcel Borowiec) podpisuje umowę z wydawnictwem. Klara (Olga Jankowska) musi przekonać czułego na krytykę pisarza do naniesienia kilku poprawek w powieści. Hubertowi (Marek Molak) udaje się umówić Gawrona (Sebastian Stankiewicz) na wywiad z Ernestem (Krystian Kukułka). Niestety, muzyka Ricardo nie przypada do gustu słuchaczom.