Barwy szczęścia, odcinek 3196: Bruno znowu się nie popisze. Zniszczy własność kuratorki Jagody

2025-05-22 21:16

W 3196. odcinku serialu „Barwy szczęścia" Bruno (Lesław Żurek) nie ma szczęścia do spotkań z ukochanym Tadziem (Józio Trojanowski) pod okiem bardzo profesjonalnej Jagody Redlińskiej (Karolina Rzepa). Tym razem będzie bardzo się starał, a i tak nastąpi katastrofa. Stański zapowie kuratorce, że poczęstuje ją własnoręcznie upieczoną szarlotką, ale najpierw zniszczy jej osobistą własność.

„Barwy szczęścia" odcinek 3196 - czwartek, 22.05.2025, o godz. 20.05 w TVP2

Na prośbę Bożeny (Marieta Żukowska) sąd postanowił o wydaniu oceny zachowania Bruna w obecności Tadzia. Dlatego spotyka się z synem pod okiem kuratorki, Jagody. Pierwsze spotkanie zakończyło się jego wybuchem.

Jagoda, Bruno i Tadzio w serialu „Barwy szczęścia"

W serialu „Barwy szczęścia" Bruno może spotykać się z Tadziem w co drugi weekend i spać u niego w co drugą sobotę. Jagoda jest bardzo profesjonalna i rzeczowa. Nie stoi po niczyjej stronie i liczy się dla niej tylko dobro dziecka.

Niefart Bruna w 3196. odcinku serialu „Barwy szczęścia"

W 3196. odcinku serialu „Barwy szczęścia" Bruno nie zgodzi się, by Jagoda Redlińska zaczekała - aż Bożena przywiezie Tadzia - w swoim samochodzie.

- Zapraszam panią na kawę i szarlotkę. Sam upiekłem.

Ale będzie miał tego dnia ogromnego pecha. Będzie chciał wziąć od kuratorki płaszcz, ale zahaczy dłonią o jej naszyjnik. Niechcący go zerwie i koraliki rozsypią się po przedpokoju i kuchni. Stański złapie się za głowę:

- Przepraszam, byłem nieostrożny. Zaraz pozbieram.

Zaraz pojawi się Tadzio. Znajdzie jeden z koralików i bez słowa zabierze. Ukryje go...

Cytaty za: Swiatseriali.interia.pl

Barwy szczęścia. Kuratorka w domu Bruna! Nie pozwoli mu na normalnie spotkanie z synem
Polska na ucho
Dom niebieskich tulipanów