Barwy szczęścia, odcinek 3190: Małgorzata zaszokowana Malwiną. Córka Jerzego znowu będzie mieć problemy z emocjami – ZDJĘCIA

2025-05-14 15:13

W 3190. odcinku serialu „Barwy szczęścia" Małgorzatę (Adrianna Biedrzyńska) przerazi zachowanie Malwiny (Joanna Gleń). Córka Jerzego (Bronisław Wrocławski) za bardzo da się ponieść emocjom. Zupełnie nie panując nad sobą, będzie wrzeszczeć na Emilkę (Jessica Frankiewicz), podejrzewając, że tylko symuluje ból brzucha, żeby nie pójść do szkoły. Awantura wymknie się spod kontroli!

„Barwy szczęścia" odcinek 3190 - środa, 14.05.2025, o godz. 20.05 w TVP2

W 3190. odcinku serialu „Barwy szczęścia" Emilka nie pójdzie do szkoły i będzie się skarżyć na ból brzucha. Pod wpływem Małgorzaty Malwina wręczy jej opakowanie podpasek i zacznie pogadankę na temat menstruacji. Ale jej córka uświadomi jej, jak bardzo się z tym spóźniła. A w dodatku – że myśli nieekologicznie i nie nadąża za zmianami w świecie…

Przerażona Małgorzata w 3190. odcinku serialu „Barwy szczęścia"

W 3190. odcinku serialu „Barwy szczęścia" Malwina zobaczy w telefonie Emilki zawiadomienie o spotkaniu w szkole w jej sprawie i stwierdzi, że na pewno udawała ból brzucha, żeby nie iść do szkoły. Zacznie się straszna awantura, podczas której Kolska będzie wrzeszczeć na córkę.

- Ja nic nie zrobiłam – będzie twierdzić Emilka.

- Czyli to jest zupełny przypadek, że w szkole jest afera, a ciebie boli brzuch?

- Tak! Przypadek! Przecież nie wybiera się, kiedy boli brzuch.

- A może jednak zrobiłaś coś głupiego i boisz się tam pójść?

- Oczywiście nie wierzysz mi! Bo zawsze wszystko to jest moja wina! - wkurzona przez matkę Emilka wyjdzie z salonu trzaskając drzwiami.

Przez cały czas przerażona temperaturą awantury Małgorzata będzie wznosić oczy do nieba, bo wrzask będzie nie do zniesienia.

- Malwinko, może daj jej ochłonąć. Tobie też się to przyda. Jeżeli rzeczywiście coś się wydarzyło, to takie sprawy trzeba wyjaśnić. Ale trzeba porozmawiać spokojnie, bez tych krzyków. Zawału dostanę – zaproponuje spokojnie.

Malwina wściekła na Gabrysię w 3191. odcinku serialu „Barwy szczęścia"

W następnym, 3191. odcinku serialu „Barwy szczęścia" Malwina przeciwstawi się Gabrysi (Marta Juras). Nie będzie w szkole Emilki słuchać spokojnie, jak dyrektorka zacznie forsować pomysł przeniesienia jej córki – ofiary prześladowania uczniów – do innej klasy. Ostrzeże Niedzielską, że kuratorium i Ministerstwo Oświaty otrzymają jej skargę.

Barwy szczęścia. Malwina odkryje, że ktoś krzywdzi Emilkę. Będzie się bała iść do szkoły
Polska na ucho
Praca w raju