Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2859: Justin namówi Agatę na badania! Wyniki nie pozostawią złudzeń - ZDJĘCIA

2023-09-27 19:59

W 2859 odcinku "Barw szczęścia" Justin (Jasper Sołtysiewicz) wciąż nie będzie czuł się najlepiej po wspólnej nocy z nosicielką wirusa HIV, Mariką (Wiktoria Karbownik). Skotnicki z niecierpliwością będzie czekał na wyniki badań krwi, a jego stan coraz bardzie zacznie niepokoić nie tylko Sławkę (Ewelina Serafin) i Patryka (Konrad Skolimowski), ale również i Agatę (Natalia Zambrzycka). Aż w końcu w 2859 odcinku "Barw szczęścia" Justin podzieli się z Pyrką swoimi obawami i przekona ją, aby sama również się przebadała. A wyniki będą świadczyły tylko o jednym... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2859 - czwartek, 12.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2859 odcinku "Barw szczęścia" Justin wciąż nie dojdzie do siebie po gorącym seksie z Mariką, w czasie którego nie zadba o zabezpieczenie. I popełni duży błąd, gdyż od jej byłego kochanka, a swojego dawnego przyjaciela Sergiusza (Mateusz Burdach) dowie się, że dziewczyna jest nosicielką wirusa HIV i celowo sypia z mężczyznami, aby ich zarazić. Oczywiście, Skotnicki natychmiast podda się badaniom i choć wstępne wykażą, że nie został zarażony, to z czasem zaczną pojawiać się u niego niepokojące objawy. W 2856 odcinku "Barw szczęścia" Justin zacznie mieć zawroty głowy i gorączkę, czym ogromnie zmartwi nie tylko siebie, ale również swoich współlokatorów - Sławkę i Patryka, którzy jako pierwsi dowiedzą się o jego niekontrolowanym wyskoku! Ale nie jedyni!

Niestety, w 2859 odcinku "Barw szczęścia" Skotnicki wciąż będzie chory, a jego stanem zacznie niepokoić się również Agata. Mimo iż sama odrzuci Justina na rzecz kolegi z pracy, Ignacego Kieliszewskiego (Olaf Staszkiewicz), to szybko się nim znudzi. A gdy tylko dowie się o chorobie przyjaciela Patryka, to natychmiast się u niego zjawi. Wówczas Skotnicki w końcu i jej przyzna się do swojej przygody z chorą Mariką...

- Zawsze myślałam, że takie rzeczy przytrafiają się ludziom gdzieś na drugim końcu świata - cytuje jej słowa siwtaseriali.interia.pl.

Wtedy w 2859 odcinku "Barw szczęścia" Justin poradzi Agacie, aby sama również się przebadała. Skotnicki uzna, że lepiej dmuchać na zimne, bo tak naprawdę nigdy nie można być niczego pewnym, a jak sam się przekonał jeden błąd może sporo kosztować!

- Lepiej też się przebadaj... Zrób test. Nie wiesz, czy któryś z twoich chłopaków nie był nosicielem wirusa - zasugeruje Justin.

Tuż po rozmowie z Justinem w 2859 odcinku "Barw szczęścia" Agata wróci do pracy, ale w ogóle nie będzie mogła się na niej skupić. A to dlatego, że słowa Skotnickiego nie dadzą jej spokoju. I choć od czasu rozstania z Patrykiem nie miałaby zbyt wielu partnerów, to świadomość, że wystarczył przynajmniej jeden, aby doszło do najgorszego, nie pozwolą jej normalnie funkcjonować. Dlatego jeszcze w 2859 odcinku "Barw szczęścia" Pyrka pójdzie za radą Justina i zdecyduje się wykonać test z krwi. Jednak po rozmowie z Patrykiem, na którego również natknie się w poradni, postanowi przerzucić się na test kasetkowy. I będzie mogła odetchnąć z ulgą, gdyż wykaże on, że jest zdrowa! Podobnie z resztą jak Patryk, który podda się jednak badaniom z krwi. A Justin wciąż będzie musiał czekać, gdyż w pierwszej kolejności konieczne okaże się pokonanie infekcji. I dopiero wtedy będzie mógł poddać się kolejnemu badaniu, które rozstrzygnie wszystko...

- Zazdroszczę wam... - przyzna Skotnicki, gdy wyniki Pyrki i Jezierskiego wyjdą negatywne.

- Kiedy poznasz wyniki swojej kuracji? - zainteresuje się Pyrka.

- Mam nadzieję, że za kilka dni. Czekanie mnie wykańcza - westchnie smutno. Czy okaże się nosicielem wirusa? Przekonamy się już niebawem!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze