Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2856: Przerażająca choroba Justina! Sławka i Patryk nie zdołają mu pomóc - ZDJĘCIA

2023-09-21 11:07

W 2856 odcinku "Barw szczęścia" Justin (Jasper Sołtysiewicz) zapadanie na tajemniczą chorobę! Choć Skotnicki podda się badaniom, które wstępnie wykażą, że nie zaraził się wirusem HIV po seksie z chorą Mariką (Wiktoria Karbownik) bez zabezpieczenia, to u młodego biznesmena pojawią sie niepokojące objawy. W 2856 odcinku "Barw szczęścia" Justin już kompletnie się załamie, a zaniepokojeni Sławka (Ewelina Serafin) i Patryk (Konrad Skolimowski) nie będą mu w stanie pomóc... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2856 - poniedziałek, 9.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2856 odcinku "Barw szczęścia" Justin nie będzie czuł się najlepiej. U Skotnickiego pojawi się gorączka, a na dodatek będzie miał zawroty głowy. Wówczas załamany biznesmen na poważnie zacznie obawiać się, iż zaraził się wirusem HIV od Mariki, z którą spędził szaloną noc w hotelu Stańskich, gdzie uprawiali seks bez żadnego zabezpieczenia. Oczywiście, jak tylko Justin dowie się od Sergiusza (Mateusz Burdach), że jego byłą kochanka jest nosicielką wirusa, to za jego namową podda się badaniom, które wstępnie wykażą, że jest zdrowy. Jednak niepokojące objawy w 2856 odcinku "Barw szczęścia" nie dadzą Skotnickiemu ani spokoju, ani tym bardziej pewności!

Dlatego w 2856 odcinku "Barw szczęścia" Justin zyska pewność, że zaraził się wirusem HIV i kompletnie się z tego powodu załamie. Oczywiście, Sławka i Patryk, którym jako jedynym przyzna się do swojego wstydliwego problemu, za wszelką cenę spróbują go pocieszyć i podtrzymać na duchu, ale na niewiele się to zda, gdyż strach biznesmena okaże się silniejszy! W 2856 odcinku "Barw szczęścia" Skotnicki znajdzie w sobie siłę i zbierze się do pracy, aby chociaż na chwilę odciągnąć myśli od najgorszego, ale jego niepokojący stan nie ujdzie uwadze Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Karoliny (Marta Dąbrowska)! Tyle tylko, że kosmetyczce i recepcjonistce nawet przez myśl nie przejdzie, że Justin mógł zarazić się wirusem HIV, a jedynie, że dopadła go infekcja, która może wyłączyć go z pracy na dłuższy czas! I wcale się nie pomylą, bo gdy Różańska ściągnie do hotelu Stańskiego (Lesław Żurek), to Skotnicki faktycznie poprosi o bezterminowe zastępstwo!

Jednak brak pracy w 2856 odcinku "Barw szczęścia" nie pomoże Justinowi, którego myśli będą krążyły wyłącznie wobec najgorszego. A Jezierscy będą musieli się temu przyglądać, gdyż Skotnicki będzie wiedział swoje. I niestety aż do 2859 odcinka "Barw szczęścia" objawy nie miną, przez co Justin zdecyduje się ostrzec również Agatę (Natalia Zambrzycka), z którą początkowo umówił się feralnej nocy, ale ona wolała skupić swoją uwagę na koledze z pracy, Ignacym Kieliszewskim (Olaf Staszkiewicz). Tyle tylko, że za sprawą Pyrki i u nich wszystko skończyło się po jednej nocy, przez co Skotnicki powie jej o swoich podejrzeniach i poradzi, aby również się przebadała. W efekcie Agata nie będzie mogła skupić się na spotkaniu w pracy i wyjdzie z biura przed czasem, aby za namową Justina wykonać badania. Ale nie tylko ona, gdyż na miejscu spotka też Patryka!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze