Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2853: Justin wyląduje w łóżku z tajemniczą Mariką. Zarazi go wirusem HIV - ZDJĘCIA

2023-09-14 13:05

W 2853 odcinku "Barw szczęścia" Justin (Jasper Sołtysiewicz) wyląduje w łóżku z tajemniczą Mariką (Wiktoria Karbownik). Pozna dziewczynę w klubie, a impreza przeciągnie się do rana. Dojdzie do seksu, a cwany Kanadyjczyk obudzi się u boku nowo poznanej kobiety z dużym kacem, a potem bardzo mocno się zdziwi.... Wydaje się, że Marika nie bez powodu wpadnie w oko Justinowi. W 2853 odcinku "Barw szczęścia" dziewczyna ucieknie, zostawiając go samego. Niedługo potem Justin dowie się, że Marika zaraziła go wirusem HIV!

"Barwy szczęścia" odcinek 2853 - środa, 4.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Seks Justina i Mariki w 2853 odcinku "Barw szczęścia" zakończy się fatalnie! Wkrótce Skotnicki pozna nową znajomą na imprezie w klubie, gdzie przyjdzie na zaproszenie Agaty (Natalia Zambrzycka). Mocno się zdziwi, bo na miejscu zastanie kilku znajomych Pyrki, w tym przymilającego się do niej od jakiegoś czasu Ignacego Kieliszewskiego (Olaf Staszkiewicz). Justin absolutnie nie będzie narzekał jednak na nudę, szczególnie że w oko wpadnie mu piękna Marika Sobol. Od rozmowy szybko przejdzie do flirtu, a noc w klubie zakończy się porankiem we dwoje, bynajmniej nie w romantycznym wydaniu. 

Po obudzeniu się w 2853 odcinku "Barw szczęścia" wcale nie zapanuje intymna atmosfera. Marika szybko zbierze się do wyjścia, zostawiając Kanadyjczykowi swój numer telefonu, ale zastrzegając przy tym, że i tak nie odbierze. - Będę dzwonił do skutku - cytuje słowa Skotnickiego portal światseriali.interia.pl.

Justin zarażony wirusem HIV! Sergiusz wyzna mu prawdę o Marice w 2853 odcinku "Barw szczęścia"

Marika od początku wyda się nieco podejrzana, ale nikt nie spodziewa się, co przyszykowała dla Skotnickiego. W 2853 odcinku "Barw szczęścia" to Sergiusz (Mateusz Burdach oświeci kolegę. Wyzna mu jak niegdyś romansował z Mariką, a ona zaraziła go wirusem HIV! Justin będzie świadomy tego, że znajomy i nowo poznana dziewczyna mają niewyjaśnione sprawy, bo już w klubie zauważy ich spięcie. Marika uda, że rozstali się z Sergiuszem, ponieważ źle ją traktował. Prawda okaże się inna. 

- Stary, o co w ogóle wczoraj poszło? Co miałeś do Mariki? - zapyta się Justin, kiedy zobaczy w drzwiach Sergiusza.

- Doszło między wami do czegoś? - przejdzie do rzeczy kolega. 

- Powiedziała mi, że zerwaliście... - zacznie, ale chłopak nie pozwoli mu dokończyć zdania.

- Spałeś z nią? Zabezpieczyliście się chociaż? - ostro zacznie dopytywać Sergiusz. 

- Nie twoja sprawa - oburzy się Justin.

- Marika ma HIV. Zaraziła mnie - powie wprost, a Kanadyjczyk oniemieje. - Powiedz, że się zabezpieczyłeś - doda, ale po minie Justina będzie widać, że niestety nie pomyślał o zabezpieczeniu przed współżyciem z dziewczyną. Jeśli faktycznie Marika zaraziła go specjalnie, jego świat legnie w gruzach. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze