Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2859: Choroba połączy Agatę i Patryka! Będą musieli przejść badania, a tragedia na nowo ich zbliży - ZDJĘCIA

2023-09-21 8:41

Choroba zbliży Agatę (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski) w 2859 odcinku "Barw szczęścia". Oboje zadrżą o zdrowie, czekają ich badania, których wyniki zaważą na całej przyszłości. Pyrka i Jezierski znów poczują, że wiele ich łączy, a tragiczna sytuacja, która rozegra się na ich oczach, tylko podkreśli fakt, iż są dla siebie ważni. Czy Agata i Patryk wrócą do siebie w 2859 odcinku "Barw szczęścia"? Spotkają się w klinice, a potem zostaną zmuszeni do zmierzenia się z chorobą.

"Barwy szczęścia" odcinek 2859 - czwartek, 12.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2859 odcinku "Barw szczęścia" Agata i Patryk zadrżą o swoje zdrowie. Oboje zdadzą sobie sprawę, że mogą mieć poważne problemy, a koszmar połączy ich na nowo. Przypomnijmy, że oboje są singlami, bo związek Jezierskiego z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska) dawno upadł, a Pyrka nie znalazła ukojenia w ramionach innego mężczyzny. Co prawda, ma na nią chrapkę Kieliszewski (Olaf Staszkiewicz), kolega z pracy, ale dziewczyna nie dała mu nadziei na nic poważniejszego. Dlatego też, w 2859 odcinku "Barw szczęścia" Agata i Patryk znów dostaną znak od losu, że mają więcej wspólnego, niż komukolwiek się wydaje. Niestety spowoduje to koszmarna sytuacja, zapoczątkowana chorobą Justina (Jasper Sołtysiewicz). 

To właśnie Kanadyjczyk namówi przyjaciół na badania. W 2859 odcinku "Barw szczęścia" wyzna Agacie prawdę o prawdopodobieństwie zarażenia się wirusem HIV. Wszystko przez jego seks bez zabezpieczenia z atrakcyjną Mariką Sobol (Wiktoria Karbownik), która prawdopodobnie świadomie zaraża mężczyzn wirusem. Justin podda się badaniom, ale jego stan z dnia na dzień się pogorszy. Dostanie gorączki, dreszczy, a wszystko wskaże na to, że faktycznie mógł się zarazić. 

Pyrka postanowi udać się na badania w celu wykrycia ewentualnej obecności wirusa HIV, więc w 2859 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie wcześniej z pracy, by skierować się na badania. W placówce spotka się z byłym narzeczonym, który zaalarmowany historią Justina, też postanowi poddać się badaniom. Oczywiście, to nie oznacza, że oboje będą chorzy. Historia Justina da im jednak do myślenia i postanowią dla spokoju ducha sprawdzić, czy czasem nie są nosicielami lub nie są zakażeni. Kanadyjczyk przestrzeże bliskich, że badania na HIV są bardzo ważne. Tym samym Agata i Patryk będą obserwowali złe samopoczucie kolegi i koszmar, przez który przechodzi. Dopiero wkrótce w "Barwach szczęścia" wyjdzie na jaw, czy któreś z nich faktycznie ma w sobie wirusa...

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Listen on Spreaker.
Najnowsze