Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2852: Agata odrzuci Justina! Wybierze kolegę z pracy, ale szybko się znudzi - ZDJĘCIA

2023-09-15 12:58

W 2852 odcinku "Barw szczęścia" Justin (Jasper Sołtysiewicz) zaprosi Agatę (Natalia Zambrzycka) na wspólne wyjście do klubu. I choć Pyrka się zgodzi, to nie zjawi się na miejscu sama tylko z kolegami z pracy, czym ogromnie go zaskoczy! Jednak w 2852 odcinku "Barw szczęścia" to nie będzie jedyny szok dla Skotnickiego, który szybko odkryje, że ma poważnego rywala w walce o serce Agaty! I to właśnie jego ostatecznie wybierze Pyrka, ale długo nie wytrwa! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2852 - wtorek, 3.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2852 odcinku "Barw szczęścia" Justin tak łatwo się nie podda i znów postara się zbliżyć do Agaty! Mimo iż Pyrka dała mu jasno do zrozumienia, że między nimi nic nie będzie, to odmieniona była kochanka Patryka (Konrad Skolimowska) zrobiła na nim takie wrażenie, że wcale nie miał zamiaru rezygnować jak choćby w przypadku Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) czy Lilly (Mayu Gralińska Sakai). W 2852 odcinku "Barw szczęścia" Skotnicki ponownie spróbuje swoich sił i zaprosi Agatę na wspólne wyjście do klubu. I choć Pyrka się zgodzi, to postanowi nie przyjść na imprezę sama. Tyle tylko, że nie uprzedzi o tym wcześniej Justina i postawi go przed faktem dokonanym, ogromnie go szokując! A to nie będzie jedyne zaskoczenie, które będzie na niego czekało tej nocy...

W 2852 odcinku "Barw szczęścia" Skotnicki odkryje, że Pyrka podoba się również swojemu koledze z pracy, Ignacemu Kieliszewskiemu (Olaf Staszkiewicz)! I dopiero wtedy Justin postanowi na dobre sobie odpuścić, ale wcale nie będzie długo rozpaczał po Agacie. A to dlatego, że w 2852 odcinku "Barw szczęścia" wpadnie w oko ina uczestniczka imprezy Marika Sobol (Wiktoria Karbownik), na której biznesmen skupi całą swoją uwagę. Z kolei Pyrka w najlepsze będzie bawić się z Kieliszewskim, ale miłe chwile nie potrwają długo, gdyż Agata szybko się nim znudzi! A Skotnicki wręcz przeciwnie!

Po wspólnej zabawie w 2852 odcinku "Barw szczęścia" Agata ogromnie rozczaruje Ignacego. Przełożona nagle odsunie się od swojego pracownika, a co więcej zacznie nalegać na dystans w pracy. Pyrka nie będzie chciała łączyć relacji prywatnych ze służbowymi, co nie spodoba się zauroczonemu nią Kieliszewskiemu. Zupełnie inaczej będzie w przypadku odrzuconego Justina, który w 2853 odcinku "Barw szczęścia" szybko pocieszy się po Agacie i obudzi się dopiero w hotelu po wspólnej nocy z Mariką. Tyle tylko, że kochanki już nie będzie obok niego, a Skotnicki szybko zrozumie, że popełnił ogromny błąd! A to dlatego, że prześpi się z Sobol bez zabezpieczenia, a chwilę później dowie się od Sergiusza (Mateusz Burdach), że dziewczyna jest nosicielką wirusa HIV!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze