Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2825: Żałoba Kasi po śmierci Stefana. Nie pogodzi się z tym, że nie pożegnała ojca - ZDJĘCIA

2023-05-12 14:28

W 2825 odcinku "Barw szczęścia" na Kasię (Katarzyna Glinka) i jej bliskich spadnie druzgocąca wiadomość, że Stefan Górka (śp. Krzysztof Kiersznowski) nie żyje. To będzie ogromnie bolesny cios dla Kasi, która przed nagłą śmiercią Stefana nawet nie zdąży porozmawiać z ojcem, pożegnać się z nim, zamienić choćby słowo. Stefan umrze niespodziewanie, a Kasia w 2825 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie potrafiła pogodzić się z odejściem taty. Pogrążonej w żałobie Sadowskiej pomoże dopiero syn Ksawery (Bartosz Gruchot), który bardzo dojrzale jak na 10-latka podejdzie do śmierci dziadka. Zobacz poruszające zdjęcia z 2825 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2825 - piątek, 26.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Śmierć Stefana w 2825 odcinku "Barw szczęścia" pogrąży Kasię, jej męża Łukasza (Michał Rolnicki) i syna Ksawerego w żałobie. Sadowscy nie będą się spodziewali tragedii, która dotknie ich rodzinę i bliskich znajomych Stefana. W ich życiu wszystko powoli zacznie się układać, Kasia i Łukasz zdecydują się na odważny krok - kupno starego domu na przedmieściach Warszawy. Zaczną już myśleć o tym, jak urządzą swój nowy dom, jak teraz będzie wyglądało ich życie.

Zanim w 2825 odcinku "Barw szczęścia" Kasia odbierze od macochy Walerii (Ewa Ziętek) dramatyczny telefon, że Stefan nie żyje, będzie też planowała z Łukaszem sprzedaż mieszkania ojca. Wynajmujący je Tolek (Marek Siudym) i Irenka (Krystyna Tkacz) wyprowadzą się, żeby Sadowscy mogli je sprzedać. Smutne wieści z Norwegii o śmierci Stefana zniszczą wszystkie plany Kasi na przyszłość.

Po stracie ojca Kasia w 2825 odcinku "Barw szczęścia" będzie w totalnej rozsypce. Zrozpaczonej żony nie będzie w stanie pocieszyć nawet Łukasz. Po śmierci Stefana jego jedyna córka otworzy album ze zdjęciami i zacznie wspominać wszystkie piękne chwile, momenty, w których zawsze czuła ogromną miłość taty. Bez względu na życiowe wybory Kasi, Stefan zawsze ją wspierał. Dopiero kiedy Ksawery oświadczy jej, że nigdy nie zapomni dziadka, otrze łzy. - Jak długo będziemy o dziadku pamiętać, tak długo on będzie wśród nas - zapewni syna Kasia.

- A ja będę mógł pójść na pogrzeb? Chciałbym go pożegnać, zanim pójdzie do nieba - zapyta Ksawery, a Kasia już w 2825 odcinku "Barw szczęścia" postanowi polecieć do Norwegii i sprowadzić ciało Stefana do kraju, pochować go w rodzinnym grobie, tuż obok swojej matki Jadwigi (Agnieszka Pilaszewska). Na taki pogrzeb Stefana nie zgodzi się jednak Waleria. Niestety różnice zdań doprowadzą do konfliktu Kasi z macochą.

Pożegnanie zmarłego Krzysztofa Kiersznowskiego z Barwami szczęścia. To były ostatnie sceny Stefana Górki w serialu
Najnowsze