Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2824: Podły zakład Grzelaków o Aleksa! Zachowanie Aldony przerazi nawet Borysa - ZDJĘCIA

2023-05-25 12:31

W 2824 odcinku "Barw szczęścia" Aleks (Hubert Wiatrowski) posprząta swój pokój i poprosi Aldonę (Elżbieta Romanowska), aby zwiększyła mu kieszonkowe aż o połowę. Oczywiście, w pierwszej chwili Grzelakowa się nie zgodzi, ale w końcu ulegnie namowom syna, co nie spodoba się Borysowi (Jakub Wieczorek). W 2824 odcinku "Barw szczęścia" Grzelak nie pochwali zachowania żony, gdyż będzie przekonany, że w ten sposób Aleks z każdym miesiącem będzie chciał coraz więcej. Jednak Aldona będzie pewna, że syn nie spełni postawionego warunku i założy się o to z mężem! Kto będzie miał rację? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2824 - czwartek, 25.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2824 odcinku "Barw szczęścia" Aleks w końcu posprząta swój pokój, ale wcale nie zrobi tego bezinteresownie. Syn Aldony będzie miał w tym ukryty cel, gdyż w ten sposób będzie chciał wywnioskować u matki zwiększenie kieszonkowego. Oczywiście, po 1 sprzątaniu Grzelakowa nie zgodzi się dać synowi więcej pieniędzy, ale chłopak będzie na to przygotowany i zacznie sypać argumentami jak z rękawa. Aleks zacznie od tłumaczenia, że w jego klasie wszyscy dostają więcej, ale gdy to wciąż nie zachęci matki do zmiany zdania, to syn powoła się na szalejącą inflację, po której Aldona w 2824 odcinku "Barw szczęścia" ostatecznie zgodzi się zwiększyć mu kieszonkowe aż o połowę!

Wtedy w 2824 odcinku "Barw szczęścia" Borys wpadnie w szał. Grzelak kompletnie nie będzie mógł zrozumieć zachowania swojej żony, która do tej pory dość surowo wychowywała syna, a teraz nagle aż tak poszła mu na rękę! Tym bardziej, iż będzie obawiał się, że będzie to jedynie wierzchołek góry lodowej...

- Naprawdę dałaś Aleksowi 300 złotych kieszonkowego? - zapyta ze zdumieniem Borys.

- No wiem, że to jest dużo... - zacznie tłumaczyć się Aldona, ale wściekły mąż nie pozwoli jej dokończyć - Dużo?! Podwyżka o 50%!

- No, ale pomyślałam, że on dzięki temu będzie bardziej samodzielny, że będzie planował wydatki - zacznie wyliczać.

- Prędzej zacznie eskalować żądania! Teraz 3 stówy, za miesiąc 4. My pójdziemy z torbami - uzna Grzelak.

Oczywiście, Aldona w 2824 odcinku "Barw szczęścia" będzie innego zdania. Tym bardziej, że będzie przekonana, że syn nie spełni podstawowego warunku, gdyż tak naprawdę będzie nienawidził sprzątania. Jednak Borys uzna, że dla takiej zachęty z pewnością się przełamie!

- Nie, ale bez przesady. Z resztą zobaczymy, jeżeli nie będzie po sobie sprzątał, to i tak polegnie. No i wrócimy do starych kwot. Borys, on nie da rady. Nie będzie miał odpowiedniej motywacji. On nienawidzi sprzątać przecież wiesz - uspokoi go Grzelakowa.

- No jak to nie ma motywacji? Jak za 1 sprzątanie dostał od ciebie taki bonus, to zrobi dużo, żeby nie dość, że nie stracić, to jeszcze zyskać więcej. On będzie twardy, zobaczysz - wytknie jej.

- Polegnie, zobaczysz - powie z pewnością.

W tym momencie w 2824 odcinku "Barw szczęścia" Borys zaproponuje żonie zakład o syna! Oczywiście, Aldona od razu zainteresuje się jego szczegółami i bez zastanowienia zdecyduje się do niego przystąpić, gdyż gra będzie warta świeczki!

- Założymy się? Jeżeli chociaż przez miesiąc utrzyma porządek, to w przyszłe wakacje zabieram cię do Wenecji - zaproponuje Borys.

- A jeśli polegnie? - zaciekawi się Aldona.

- To wtedy ty zabierasz mnie - doda, po czym podadzą sobie ręce, a Grzelakowa przetnie zakład. Kto wyjdzie z niego zwycięsko? Tego dowiemy się dopiero w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach!

Barwy szczęścia. Rozprawa oprawcy Aldony. Basia wysłucha żałosnych tłumaczeń Urszuli
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze