Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2812: Basia ostro zaatakuje Urszulę! Nie pozwoli odebrać sobie Artura Chowańskiego - ZDJĘCIA

2023-05-09 15:30

W 2812 odcinku "Barw szczęścia" Basia (Sławomira Łozińska) oszaleje z zazdrości o Artura (Jacek Rozenek). Grzelakowa nie pogodzi się z tym, że Urszula (Bożena Stachura) zamieszkała u Chowańskiego, gdyż będzie przekonana, że Karasiowa również ma chrapkę na jej przyjaciela. W 2812 odcinku "Barw szczęścia" Basia da w końcu upust swoim emocjom i wyżyje się na swojej pracownicy, która zapewni ją, że nie ma już wobec niej złych intencji. Jednak to będą tylko pozory, a podejrzenia Grzelakowej okażą się słuszne. Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2812 - wtorek, 9.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2812 odcinku "Barw szczęścia" Basia będzie odchodzić od zmysłów wobec tego, co dzieje się w pokoju Artura. Grzelakowa nie będzie zadowolona, że Chowański przygarnął Urszulę, gdy wyszło na jaw jej oszustwo z domem i uda się do niego na przeszpiegi. Na miejscu Basia tylko utwierdzi się w swoich podejrzeniach, że Artur nie jest obojętny jej pracownicy, tym bardziej, że nie zgodzi się ona wrócić do jej domu tylko będzie wolała zostać z Chowańskim. To sprawi, że Grzelakowa zacznie szaleć z zazdrości, gdyż w tym momencie zrozumie, że Artur jest jej bratnią duszą, a nagłe pojawienie się Karasiowej może wszystko zepsuć. W 2812 odcinku "Barw szczęścia" Basia już dłużej nie będzie w stanie udawać, że wszystko jest w porządku i gdy tylko Urszula zjawi się w jej domu, to da upust swoim emocjom!

W 2812 odcinku "Barw szczęścia" Urszula spóźni się do pracy, co już na wstępnie nie spodoba się Basi. Wspólne mieszkanie Karasiowej i Chowańskiego tak rozkojarzy Grzelakową, że w ogóle nie będzie mogła skupić się na papierach i zacznie popełniać błędy. Wtedy swoją pomoc zaproponuje Urszula, co już wyprowadzi jej szefową z równowagi! W 2812 odcinku "Barw szczęścia" Basia w końcu nie pohamuje swoich emocji i ostro zaatakuje Urszulę, że po jej nielegalnym pobycie w jej domu nic nie może znaleźć. Oczywiście, Karasiowa kolejny raz przeprosi Grzelakową za swoje zachowanie, ale dla Basi to jeszcze nie będzie koniec!

W 2812 odcinku "Barw szczęścia" zdenerwowana Grzelakowa już dłużej nie wytrzyma i wyrzuci Urszuli, że nie podoba jej się ich wspólne mieszkanie z Arturem. Karasiowa uda zaskoczoną jej zachowaniem, tym bardziej, iż Basia sama twierdziła, że łączy ją z Chowańskim wyłącznie przyjaźń, ale szybko przekona się, że jest inaczej. Wówczas Urszula obieca swojej szefowej, że nie zabierze jej ukochanego, ale to będzie jedynie jej kolejna gierka!

- Możesz jeszcze coś zepsuć - wytknie jej Basia.

- Nie bardzo rozumiem. Co masz na myśli? - uda zdziwioną.

- Moją przyjaźń z Arturem - wyrzuci jej.

- Przecież mówiłaś, że nie jesteś zazdrosna - powie z przekąsem.

- No nie jestem zazdrosna. Ale nie chciałabym przez to wszystko stracić przyjaciela - wyjaśni.

- Masz moje słowo. Nigdy nie staną między tobą a Arturem - zapewni ją.

Tyle, że w jej słowach w 2812 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie ani ziarnka prawdy, gdyż jak tylko Urszula wróci do domu, to od razu zarzuci na Artura swoje sidła! Jednak Chowański wcale nie nią będzie zainteresowany tylko właśnie Basią, której w końcu zdecyduje się wyznać swoje uczucia!

Barwy szczęścia. Rozprawa oprawcy Aldony. Basia wysłucha żałosnych tłumaczeń Urszuli
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze