Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2811: Basia zazdrosna o Urszulę! Pójdzie do Artura Chowańskiego na przeszpiegi - ZDJĘCIA

2023-05-08 20:17

W 2811 odcinku "Barw szczęścia" Basia (Sławomira Łozińska) dowie się, że Urszula (Bożena Stachura) spędziła noc u Artura (Jacek Rozenek), do którego przeprowadziła się, gdy wyszło na jaw jej oszustwo z domem. Oczywiście, Grzelakowa nie będzie z tego zadowolona i postanowi złożyć Chowańskiemu niezapowiedzianą wizytę, aby osobiście sprawdzić, jakie zamiary ma Karasiowa. W 2811 odcinku "Barw szczęścia" Basia zaskoczy Urszulę, która wciąż będzie robiła dobrą minę do złej gry. Nieuczciwa pracownica wmówi Grzelakowej, że między nimi nic nie ma, ale za jej plecami będzie robiła wszystko, aby przypodobać się Arturowi! I w końcu jej się to uda! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2811 - poniedziałek, 8.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2811 odcinku "Barw szczęścia" Artur przyzna się Basi, że Urszula spędziła u niego noc. Chowański nie będzie chciał mieć przed przyjaciółką żadnych sekretów i wyraźnie podkreśli, że Karasiowa sama do niego przyszła i on jej nie zapraszał, ale Grzelakowa uspokoi go, że nie musi jej się tłumaczyć. Choć z drugiej strony zachowanie Urszuli wcale jej się nie spodoba, gdyż Basia od razu domyśli się, co knuje jej pracownica i stanie się wyraźnie zazdrosna. Do tego stopnia, że w 2811 odcinku "Barw szczęścia" Grzelakowa postanowi odwiedzić Karasiową i złoży jej niezapowiedzianą wizytę, aby upewnić się w prawdziwych zamiarach oszustki!

W 2811 odcinku "Barw szczęścia" Urszula będzie ogromnie zaskoczona nagłą wizytę Basi. Oczywiście, Grzelakowa nie przyzna się, że przyszła do niej jedynie na przeszpiegi, ale Karasiowa ją podpuści i szybko to wywnioskuje!

- Mogę? Przepraszam, że bez zapowiedzi, ale chciałam zobaczyć jak się urządziłaś i jak sobie radzisz - zacznie Basia.

- No, na ile mogłam, to się urządziłam. A co ciebie sprowadza? - zdziwi się Urszula.

- Martwiłam się o ciebie. Widzę, że Artur oddał ci cały pokój - stwierdzi Grzelakowa.

- Nie, nie ma się, gdzie przenieść. Nie ma dostępnego pokoju - wyprowadzi ją z błędu.

Wtedy w 2811 odcinku "Barw szczęścia" Basia przerazi się nie na żarty i już bardzo trudno będzie jej ukryć swoją zazdrość o Artura. Oczywiście, Urszula szybko to zauważy i uspokoi Grzelakową, że z Chowańskim nic ją nie łączy, ale to będzie jedyna kolejna gra wyrachowanej oszustki!

- A to znaczy, że jesteście razem? - spyta oburzona.

- Wiem, że to źle wygląda, ale tutaj Basiu nie chodzi o Artura. Ty powiedziałaś, że się przyjaźnicie, więc uznałam, że mogę... - zacznie wyjaśniać, ale Basia wejdzie jej w słowo.

- Dobrze, nie tłumacz się. Nie masz powodu - uzna.

- Zapewniam cię, że ze mną łączy go tylko litość - przyzna Karasiowa.

Jednak zapewnienia Urszuli w 2811 odcinku "Barw szczęścia" wcale nie uspokoją Basi. Grzelakowa nie będzie chciała, aby Karasiowa mieszkała z Chowańskim w 1 pokoju i nawet, po jej oszustwie, zaproponuje powrót do siebie, ale Urszula nie skorzysta z jej propozycji! Nieuczciwa pracownica uda, że po tym, co zrobiła, nie jest w stanie tam wrócić, co będzie oczywiście kłamstwem, gdyż Karasiowa nie wróci tam jedynie ze względu na Artura, którego w 2811 odcinku "Barw szczęścia" będzie chciała uwieść! I w końcu jej się to uda!

- Chciałam, żebyś wróciła do mnie do domu. Nie musisz być tutaj - zaoferuje Basia.

- Nie, po tym, co zrobiłam, nie mogę. Wstyd mi - skłamie Urszula, która po wyjściu swojej szefowej wpadnie do pokoju w samym szlafroku i zacznie prężyć się przed Chowańskim, czym wyraźnie zwróci na siebie jego uwagę!

Barwy szczęścia. Rozprawa oprawcy Aldony. Basia wysłucha żałosnych tłumaczeń Urszuli
Najnowsze