Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2809: Karolina po procesie Zaborskiego trafi do więzienia i odbiorą jej syna? Bruno pocieszy kochankę Rafała - ZDJĘCIA

2023-04-16 9:12

W 2809 odcinku "Barw szczęścia" Karolina (Marta Dąbrowska) nie dojdzie do siebie po procesie Zaborskiego (Wojciech Solarz), po fałszywych, kłamliwych oskarżeniach Rafała, że była zamieszana w porwanie syna Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek)! Zanim zapadnie wyrok, Zaborski zostanie skazany, Karolinę ogarnie lęk, że przez byłego kochanka straci syna Dobromira, sąd odbierze jej dziecko, a ona sama trafi do więzienia z współudział w porwanie syna Stańskich. W trudnych chwilach z Karoliną w 2809 odcinku "Barw szczęścia" będzie Bruno, który uwierzy w niewinność recepcjonistki i zacznie ją pocieszać. Co z tego będzie? Zobacz ZDJĘCIA i sprawdź szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2809 - czwartek, 4.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Proces Zaborskiego w 2809 odcinku "Barw szczęścia" doprowadzi Karolinę na skraj rozpaczy. Zezna w sądzie przeciwko byłemu kochanki, ojcu swojego syna Dobromira, żeby Rafał trafił wreszcie do więzienia, ale w decydującym momencie rozprawy Zaborski dokona zemsty na Karolinie. Za to, że nie chciała z nim uciec, że wydała go policji, okłamała w sprawie wypadku syna, żeby wreszcie dostał za swoje. Bo zasłużył na surową karę nie tylko za porwanie Tadzia, ale także próbę zabójstwa Bożeny, która miała dramatyczny dla Stańskiej finał.

Po zeznaniach Karoliny, oskarżeniach Zaborskiego w 2809 odcinku "Barw szczęścia" losy recepcjonistki, byłej partnerki przestępcy będą w rękach sądu. Ona sama zacznie się obawiać, że za sprawą kłamstw Rafała może trafić do więzienia, a jej syn do domu dziecka. Bruno i Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zrobią co w ich mocy, aby w 2809 odcinku "Barw szczęścia" uspokoić i pocieszyć Karolinę. Żadne z nich nie da jej jednak gwarancji, że Zaborski zostanie skazany na więzienie, nie będzie się dalej na niej mścił, a cała sprawa nie dotknie ich syna Dobromira.

Zdjęcia zza kulis "Barw szczęścia" zdradzają, że Zaborski nie spocznie, dopóki nie doprowadzi do końca zemsty na Karolinie i Stańskich. Na ujęciach z planu serialu widać, że Rafał wyjdzie na wolność, a Karolina boleśnie się przekona do czego jeszcze jest zdolny.

Barwy szczęścia. Natalia nie zniesie rozstania z Cezarym! Zobaczy na zdjęciu jak zabawia się z Sofią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze