Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2716: Karolina wyda Zaborskiego policji! Wrobi kochankę w swoje machlojki – ZDJĘCIA

2022-12-13 9:06

W 2716 odcinku "Barw szczęścia" Rafał Zaborski (Wojciech Solarz) wpadnie w pułapkę, jaką zastawi na niego policja w porozumieniu z Bożeną (Marieta Żukowska) i Brunem (Lesław Żurek). Stańscy załatwią Rafała jego własną bronią, w której przynętą okaże się Karolina (Marta Dąbrowska). W 2716 odcinku "Barw szczęścia" Zaborski wreszcie trafi w ręce policji, ale nie daruje kochance, że go wydała! W obecności Kodura (Oskar Stoczyński) Rafał przyzna, że Karolina brała udział w każdej jego machlojce, przez co recepcjonistka również wyląduje w areszcie! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2716 - piątek, 16.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2716 odcinku "Barw szczęścia" nastąpi koniec Zaborskiego, który w końcu trafi w ręce policji, ale będzie to możliwe wyłącznie dzięki pomocy Karolinie! Recepcjonistka okaże się przynętą w tajnym planie Kodura ze Stańskimi, którzy postanowią załatwić Zaborskiego jego własną bronią i wykorzystać do tego jego własne dziecko! Podsłuchujący Bożenę i Bruna, Rafał dowie się o "wypadku" Dobromira, który w ciężkim stanie trafi do szpitala po upadku z drabinki i będzie musiał być operowany. Stańscy na bieżąco będą w kontakcie z czuwająca przy synu Karoliną, która będzie relacjonować im wszystko, co dzieje się w szpitalu, a gdy operacja Dobromira będzie znacząco się przedłużać, to Zaborski nie wytrzyma i w 2716 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie ze swojej kryjówki, aby osobiście sprawdzić, co dzieje się z jego synem!

W 2716 odcinku "Barw szczęścia" Rafał zjawi się w szpitalu, gdzie "pielęgniarka" skieruje go do sali, w której leży jego synek. Oczywiście, Rafał w środku nie spotka Dobromira tylko Karolinę, która aż nie będzie mogła uwierzyć, że Zaborski naprawdę się w nim zjawił. W tym momencie do sali wpadną przebrani za lekarzy policjanci, którzy natychmiast obalą Rafała i skują mu ręce kajdankami. Wówczas Zaborski zrozumie, że wpadł w pułapkę, a wydała go własna kochanka...

- Policja! Gleba! Leżysz! - krzykną policjanci.

- Wystawiłaś mnie Karolina, nie zapomnę ci tego - zagrozi jej Zaborski.

Wtedy w 2716 odcinku "Barw szczęścia" na sali pojawi się również Kodur, który przedstawi Rafałowi powody zatrzymania. Oczywiście, Zaborski do niczego się nie przyzna i sam zacznie robić z siebie ofiarę, ale nie na wiele mu się to zda, gdyż i tak trafi za kratki!

- No i doigrałeś się. Jesteś zatrzymany pod zarzutem uprowadzenia małoletniego, działania na szkodę firmy i kilku innych rzeczy - przedstawi mu inspektor.

- Złożę na was skargę za bezpodstawne zatrzymanie. To ja jestem tutaj ofiarą - stwierdzi Rafał.

- Chyba własnej nienawiści. Zabieramy go - zarządzi Kodur.

Wówczas w 2716 odcinku "Barw szczęścia" Zaborski postanowi zemścić się na Karolinie i zdradzi Kodurowi, że jego kochanka brała udział w każdej machloi w hotelu, aby również i ją pogrążyć. Recepcjonistka aż nie będzie mogła w to uwierzyć, ale Rafał da jej jasno do zrozumienia, że nie pójdzie na dno sam, czym aż wyprowadzi Karolinę z równowagi!

- Wszystko w porządku? - zwróci się Marcin do Karoliny.

- To koniec, tak? - upewni się.

- Koniec? To jest dopiero początek! Karolina brała udział w każdej machloi w hotelu. O wszystkim jej mówiłem - przyzna Rafał.

- Ty draniu! - zdenerwuje się.

- Pociągnę cię za sobą! Zniszczę cię, rozumiesz? Wszystkich was zniszczę - obieca jej, po czym wzburzona kochanka rzuci się na niego z pięściami.

Oczywiście, Kodur w 2716 odcinku "Barw szczęścia" natychmiast odciągnie Karolinę od Rafała i spróbuje ją uspokoić. Recepcjonistka zacznie się tłumaczyć inspektorowi, że Zaborski nią manipulował i okłamywał, ale Kodur tak łatwo nie odpuści i także i ją zgrabnie na komisariat!

- Zmanipulowałeś mną, oszukiwałeś, kłamałeś! Jesteś podły! Nic nie wiedziałam o porwaniu i nigdy nie zobaczysz Dobromira! - wykrzyczy recepcjonistka.

- Panią też zaproszę na komisariat - stwierdzi Kodur.

- Ja już wszystko powiedziałam - przyzna.

- Chyba nie wszystko. Powiedziała pani, że syn został z babcią? No to mamy trochę czasu dla siebie - zarządzi stanowczo, przez co Karolina będzie musiała mu się poddać.

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Celina dopadnie Zaborskiego z porywaczem Tadzia! To będzie koniec Rafała
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze