Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2807: Grażyna odbije Oliwce Kępskiego? Była kochanka stanie do ostrej walki o Tomasza - ZDJĘCIA

2023-04-07 12:31

W 2807 odcinku "Barw szczęścia" Grażyna (Kinga Suchan) znów zakręci się obok Tomka (Jakub Sokołowski). Tym bardziej, że była kochanka Kępskiego dowie się, że po rozstaniu z Iwoną (Izabela Zwierzyńska) o jego serce już walczy Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), która na dodatek przyjdzie do niej na przeszpiegi! W 2807 odcinku "Barw szczęścia" Grażyna nie odpuści i również stanie do walki o Tomka! Matka Wiktora (Grzegorz Kestranek) zaprosi Kępskiego na wspólny lunch, a dawny kochanek oczywiście przyjmie zaproszenie. Co z niego wyniknie? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia, odcinek 2807 - piątek 25.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2807 odcinku "Barw szczęścia" Grażyna postanowi ponownie zawalczyć o Tomka, który po definitywnym rozstaniu z Iwoną znów będzie do wzięcia. Przypomnijmy, że Wiracka już wcześniej próbowała zbliżyć się do Kępskiego przez Wiktora, ale wówczas dawny kochanek nie widział świata poza Pyrką, ale po zakończeniu ich związku znów uwierzy, że jest dla nich szansa. Tym bardziej, że to ona jako pierwsza dowie się o zdradzie Iwony i zacznie udzielać Tomkowi wsparcia, ale jeszcze nie będzie świadoma, że nie będzie sama, gdyż obok Kępskiego zdąży się już zakręcić Oliwka, którą w 2806 odcinku "Barw szczęścia" pozna nawet Wiktor! Oczywiście, syn Kępskiego nie pochwali nowej wybranki ojca, która będzie od niego zaledwie nieco starsza i zdecydowanie bardziej będzie wolała, aby związał się z jego matką!

W 2807 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka zdecyduje się wybadać, kim zainteresował się Tomek i zjawi się w gabinecie Grażyny na przeszpiegach. Wówczas Wiracka zda sobie sprawę, że pojawiła się poważna rywalka w walce o serce Tomka, ale absolutnie jej to nie zniechęci, gdyż nie będzie miała zamiaru składać broni! W 2807 odcinku "Barw szczęścia" Grażyna podejmie rękawicę i przystąpi do walki o Tomka. Wiracka wyjdzie z propozycją wspólnego lunchu w "Feel Good", na który Kępski oczywiście przystanie, nie mając pojęcia, że dla byłej kochanki będzie to znaczyło coś więcej niż tylko niewinny obiad!

W 2807 odcinku "Barw szczęścia" Grażyna już nawet nie będzie próbowała ukryć, że zależy jej na Tomku. Szczególnie, gdy pojawi się obok niej poważna rywalka. W trakcie wspólnego lunchu Wiracka zrobi wszystko, aby zbliżyć się do dawnego kochanka, co ogromnie zszokuje Kępskiego, gdyż w 2807 odcinku "Barw szczęścia" będą już o niego walczyły 2 kobiety! Którą z nich wybierze Tomek i jak zareaguje na amory Grażyny? Tym bardziej, że wcześniej już zdradził Wiktorowi, że nie widzi siebie u boku jego matki, ale może po ich spotkaniu coś się zmieni? Tego dowiemy się już niebawem, ale możemy być pewni, że Grażyna tak łatwo nie odpuści, nawet gdy Tomek zdecyduje się na Oliwkę!

Barwy szczęścia. Randka Oliwki i Kępskiego. Przyjdzie czas na poważną rozmowę
Najnowsze