Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2804: Klara zostanie w USA na zawsze! Zabierze Hubertowi córkę Marysię - ZDJĘCIE

2023-04-05 21:49

W 2804 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) i Marysia (Nina Szumowska) wrócą z USA, ale szczęście Huberta (Marek Molak) wcale nie potrwa długo! Córka Pyrków oświadczy, że Klara (Olga Jankowska) postanowiła zostać w USA już na stałe i nie wracać do Polski, a na dodatek ustaliła z Marysią, że z nią zamieszka! Niestety, w 2804 odcinku "Barw szczęścia" Agata potwierdzi słowa bratanicy, a Hubert wpadnie w szał! Pyrka spróbuje namówić żonę do zmiany decyzji, ale mu się to nie uda! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Barwy szczęścia, odcinek 2804 - wtorek 25.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2804 odcinku "Barw szczęścia" potwierdzą się najgorsze obawy Huberta. Co prawda, Pyrka oszaleje ze szczęścia, gdy Agata dotrzyma słowa i przywiezie Marysię z powrotem do Polski po spotkaniu z matką w USA, ale na tym dobre wieści się skończą! Nie dość, że Pyrka za plecami męża postanowi kontynuować karierę w Ameryce i bez konsultacji z nim przyjmie ofertę pracy nad scenariuszem do 2 części filmu "Dwunastu westchnień Emilii", to jeszcze zdecyduje się już nigdy nie wracać do Polski! Oczywiście, Klara będzie bała się powiedzieć o swojej decyzji Hubertowi, dlatego poinformuje o niej tylko Agatę i Marysię, ale w 2804 odcinku "Barw szczęścia" prawda i tak wyjdzie na jaw!

W 2804 odcinku "Barw szczęścia" Marysia zdradzi Hubertowi, że Klara postanowiła zostać w USA już na zawsze. Co więcej, córka oświadczy mu, że wspólnie z mamą ustaliły, że zamieszkają razem w Ameryce, w co Pyrka aż nie będzie mógł uwierzyć! Niestety, słowa bratanicy potwierdzi Agata, czym sprawi, że Hubert wpadnie w szał. Pyrka zrozumie, że spełniły się jego najgorsze obawy i tym samym skończył nie tylko jak Kępski (Jakub Sokołowski), który stracił ukochaną Iwonę (Izabela Zwierzyńska), ale również jak Marek (Marcin Perchuć), który został bez córki Wioletki (Aurelia Żarnowiecka). W 2804 odcinku "Barw szczęścia" Klara ostatecznie postawi na karierę nawet kosztem własnego małżeństwa z Hubertem, a na dodatek nie będzie miała odwagi, aby osobiście powiedzieć o tym mężowi!

Oczywiście, Hubert w 2805 odcinku "Barw szczęścia" nie pogodzi się z decyzją żony i za wszelką cenę spróbuje ją namówić do zmiany zdania. Pyrka będzie stawał na głowie, aby przemówić Klarze do rozsądku, ale niestety nic nie ugra, gdyż ukochana nie będzie chciała już słyszeć o powrocie do Polski! W 2805 odcinku "Barw szczęścia" kariera w Ameryce spodoba jej się tak bardzo, że mąż już zupełnie przestanie się dla niej liczyć w przeciwieństwie do córki, którą postanowi przeciągnąć na swoją stronę! Tyle, że Hubert wcale nie będzie chciał jej oddać Marysi! Czym to się skończy? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Zdrada Iwony poróżni Marka i Huberta. Pyrka ostro skarci siostrę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze