Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2789: Hubert puści Marysię do Klary, ale tylko pod jednym warunkiem! Nie zaufa już żonie - ZDJĘCIA

2023-03-31 12:27

W 2789 odcinku "Barw szczęścia" Hubert (Marek Molak) ostatecznie zgodzi się na wyjazd Marysi (Nina Szumowska) do Klary (Olga Jankowska), ale postawi jeden warunek. Pyrka nie będzie chciał skończyć ani jak Marek (Marcin Perchuć), ani jak Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski), dlatego puści córkę do USA tylko wtedy, gdy Agata (Natalia Zambrzycka) obieca mu, że z nią wróci bez względu na decyzję żony! Tym bardziej, że w 2789 odcinku "Barw szczęścia" Hubert już kompletnie przestanie wierzyć Klarze, która przedłuży swój kontrakt za oceanem bez konsultacji tego z nim! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2789 - piątek, 31.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2789 odcinku "Barw szczęścia" Hubert wciąż będzie się wahał, czy powinien zgodzić się na wyjazd Marysi do USA. Z jednej strony Pyrka doskonale zda sobie sprawę, że córka ogromnie tęskni za Klarą, ale z drugiej kompletnie straci zaufanie do swojej żony, która bez konsultacji z nim zdecyduje się kontynuować swoją karierę w Ameryce i znacząco przedłużyć swój pobyt za oceanem. Wówczas Hubert wścieknie się na żonę, gdyż zda sobie sprawę, że może już nigdy więcej nie zobaczyć żony, która nagle zacznie przyjmować propozycję jedną za drugą, a tym samym on skończy sam jak Kępski. Co gorsza, albo nawet jak Marek, gdyby zgodził się na wyjazd Marysi do USA w 2789 odcinku "Barw szczęścia", a Klara nagle nie chciałaby jej oddać!

W 2789 odcinku "Barw szczęścia" Marysia będzie świadkiem kolejnej kłótni Klary i Huberta, z której szybko wywnioskuje, że tata wcale nie chce jej puścić do USA. Stęskniona i zrozpaczona córka nie będzie mogła mu darować, że zabrania jej spotkać się z mamą i od razu poskarży się na ojca Agacie, która miała z nią lecieć do Ameryki.

- Cześć kochanie. Co się stało? - spyta Agata.

- Tata nie pozwolił mi lecieć do mamy - przyzna załamana Marysia.

- Tak powiedział? - upewni się, na co dziewczynka pokiwa twierdząco głową.

Oczywiście, Agata w 2789 odcinku "Barw szczęścia" zacznie pocieszać Marysię i zapewniać ją, że Hubert z pewnością nie zabroni jej zobaczyć się z mamą, co wkrótce potwierdzi sam zainteresowany! Wówczas córka Klary znajdzie się w siódmym niebie i czym prędzej pójdzie pakować ostatnie rzeczy na wyjazd.

- Kochanie, na pewno tak nie będzie, wiesz? No nie wydaje mi się, żeby tatuś miał ci zabronić zobaczyć się z mamusią - wyjaśni jej.

- Bo nie zamierzam - wtrąci się Hubert.

- Naprawdę? - dopyta z nadzieją, której tym razem tata jej już nie odbierze.

- Widzisz! Lecimy do mamy! Hurra! - ucieszy się Agata.

Wtedy w 2789 odcinku "Barw szczęścia" Marysia natychmiast poleci na górę, a Agata wykorzysta nieobecność dziewczynki na szczerą rozmowę z bratem. Wówczas Hubert potwierdzi, ze zgadza się na wyjazd Marysi, ale tylko pod jednym warunkiem, że Agata przywiezie ją z powrotem nawet, gdy Klara będzie temu przeciwna! Jednak w 2789 odcinku "Barw szczęścia" Pyrka zapewni go, że pisarka z pewnością nie wywinie mu takiego numeru, ale ratownik wcale nie będzie tego taki pewien, gdyż już wcale nie będzie ufał żonie!

- Zmieniłeś zdanie? - zapyta Pyrka.

- Zmieniłem zdanie, ale musisz mi obiecać, że wrócisz z Marysią bez względu na to, jaką decyzję podejmie Klara - Hubert postawi sprawę jasno.

- Klara nie zrobi niczego głupiego. Tego jestem pewna - zapewni go.

Barwy szczęścia. Zdrada Iwony poróżni Marka i Huberta. Pyrka ostro skarci siostrę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze