Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2789: Sławka ostro zaatakuje Kornela! Przez ojca Patryk nie będzie mógł cieszyć się z największego sukcesu

2023-03-15 11:23

W 2789 odcinku "Barw szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) jako pierwszy w rodzinie zostanie magistrem, ale wcale nie będzie miał ochoty do świętowania swojego sukcesu. Wszystko przez Kornela (Jakub Bohosiewicz), ukrywającego się w klasztorze przed zemstą bandyty Bondy (Maciej Kosmala). W 2789 odcinku "Barw szczęścia" Sławka (Ewelina Serafin) od razu domyśli się, że to ojciec spędza synowi sen z powiek i postanowi temu zaradzić, gdyż widok przygnębionego Patryka o mało nie złamie jej serca. Jezierska złoży mężowi wizytę i ostro się z nim rozmówi! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2789 - piątek, 31.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2789 odcinku "Barw szczęścia" obrona Patryka będzie zbliżała się wielkimi krokami, ale Jezierski wcale nie będzie mógł się na niej skupić. Wszystko przez to, że w ostatnim czasie w jego życiu zbyt wiele się wydarzy. Najpierw Jowita (Magdalena Żak) wyda ich ojca w ręce bandyty Bondy, aby w ten sposób zapewnić spokój rodzinie Jezierskich, a następnie Oliwka z nim zerwie i otwarcie przyzna, że nigdy go nie kochała. Jednak to będzie nic w porównaniu z ostatnim odkryciem Sławki, która przypadkiem dowie się, że Kornel uciekł Bondzie i ukrył się w klasztorze, podszywając się pod brata Eryka. To sprawi, że w w dniu obrony pracy magisterskiej w 2789 odcinku "Barw szczęścia" myśli Jezierskiego będą krążyły nie tam, gdzie powinny...

W 2789 odcinku "Barw szczęścia" Justin (Jasper Sołtysiewicz) od razu pomyśli, że jego przyjaciel zamartwia się Oliwką i postanowi podtrzymać go na duchu. Tyle, że Patrykowi sen z powiek będzie spędzał zupełnie ktoś inny, czego bez trudu domyśli się Sławka!

- Nie myśl o Oliwce. Jak nie napisała do tej pory, to nie napisze. Trafi ci się lepsza dziewczyna, z którą ułożysz sobie życie - cytuje jego słowa swiatseriali.interia.pl.

W 2789 odcinku "Barw szczęścia" Jezierska będzie przekonana, że Patryk nie może się skoncentrować jedynie przez ojca i postanowi się z nim skonfrontować. Sławka zjawi się w klasztorze i wyrzuci mężowi, że przez niego ich syn nie może na spokojnie skupić się na obronie, co Kornel przyjmie ze smutkiem. Jezierski uzna, że bardzo żałuje, że nie może być z Patrykiem w tak ważnym dniu, na co Sławka przypomni mu, że to wyłącznie jego wina!

- Nie możesz mieć o to do nikogo pretensji. Sam sobie na to zapracowałeś - wyrzuci mu.

Wówczas w 2789 odcinku "Barw szczęścia" Kornel przyzna żonie rację, przez co Sławka przystąpi do dalszego ataku i wyrzuci mu wszystko, co najgorsze. Na koniec uzna jednak, że ma jeszcze szansę, aby to naprawić!

- Wiem, parę rzeczy popsułem - stwierdzi Kornel.

- Popsułeś prawie wszystko, co było możliwe. Tu, w klasztorze, przynajmniej masz okazję do refleksji. Nie zmarnuj szansy - powie stanowczo.

Chwilę później w 2789 odcinku "Barw szczęścia" Sławka wróci do mieszkania, gdzie wspólnie z Justinem będą oczekiwali Patryka. Oczywiście, Jezierski zjawi się z dyplomem, na co Skotnicki zaproponuje, aby ruszyli w miasto i razem oblali jego sukces, ale Patryk nie będzie miał na to ochoty. Sławce zrobi się ogromnie żal syna, którego przygnębienie o mało nie złamie jej serca. Jezierska postanowi zrobić wszystko, aby podtrzymać go na duchu i na szczęście chociaż na chwilę jej się to uda!

- Jestem pierwszym magistrem w rodzinie - oznajmi Patryk.

- Nie cieszysz się z dyplomu? - zdziwi się Sławka.

- Okoliczności nie najlepsze... - przyzna.

- Myślisz o ojcu? - spyta, na co syn oczywiście przytkanie - Nie myśl o nim... On tylko zatruwa ci życie. Nie pozwól, żeby ci zepsuł jeden z lepszych dni w twoim życiu - poprosi.

- Ojciec zatruwa mi życie, a ty je osładzasz - uśmiechnie się w końcu.

Barwy szczęścia. Ostateczny koniec Kornela. Jowita odda ojca w ręce bandyty Bondy
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze