Barwy szczęścia

Barwy szczęścia 2787: Kornel ucieknie Bondzie! Zostanie mnichem, ale Sławka zdemaskuje oszusta - ZDJĘCIA

2023-03-13 11:31

W 2787 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że Kornel (Jakub Bohosiewicz) żyje, a na dodatek udało mu się uciąć spod topora Bondy (Maciej Kosmala), którego w ręce bandyty przekazała Jowita (Magdalena Żak). Jezierski wstąpi do zakonu, gdzie podszyje się pod brata Eryka, któremu uratował życie na ulicy. Jednak kłamstwo Kornela w 2787 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw, gdy Sławka (Ewelina Serafin) rozpozna w mnichu swojego męża. Oczywiście, Jezierski będzie udawał głupa, ale pod naciskiem żony w końcu się ugnie! Jak to się skończy? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2787 - środa, 29.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2787 odcinku "Barw szczęścia" rozwiążą się losy Kornela, którego Jowita wspólnie ze skradzionymi pieniędzmi wydała w ręce bandyty Bondy, zapewniając w ten sposób spokój sobie i swojej rodzinie. Oczywiście, Sławka nie pochwaliła decyzji córki, gdyż ogromnie bała się, że mąż podzieli los zamordowanego Prota (Andrzej Michalski) i wspólnie z Patrykiem (Konrad Skolimowski) postanowili go odnaleźć. Niestety, Jezierskiemu nie udało się dowiedzieć nic u źródła, w związku z czym Patryk poprosił o pomoc Kodura (Oskar Stopczyński), ale gdy powiedział o kilka słów za dużo, to szybko się z tego wycofał. Wówczas przyszłość Kornela wciąż pozostawała niepewna, ale w 2787 odcinku "Barw szczęścia" zupełnym przypadkiem wszystko się zmieni!

W 2787 odcinku "Barw szczęścia" jak podaje swiatseriali.interia.pl Żabcia (Hanna Klepacka) poprosi Sławkę, aby pojechała wspólnie z Vincenzo (Alessandro Curti) do zakonu ojców Borcelianów i pomogła mu rozlać zupę dla bezdomnych. Oczywiście, Jezierska zgodzi się wesprzeć Sycylijczyka i już chwilę później zjawi się z nim w klasztorze, gdzie do pomocy zostanie im oddelegowany brat Eryk. Mnich pomoże rozłożyć talerze i sztućce, a Jezierska na widok zakonnika stanie jak wryta! Wszystko przez to, że rozpozna w nim Kornela!

- Ja chyba śnię - westchnie Sławka, która aż przysiądzie z wrażenia.

Oczywiście, Kornel w 2787 odcinku "Barw szczęścia" zorientuje się, że Sławka go zdemaskowała i jak najszybciej spróbuje od nich uciec. Tyle, że Jezierska tak łatwo nie pozwoli mu odejść i nie zważając na protesty Vincenzo, poleci za mnichem, aby dowiedzieć się prawdy!

- Co ty wyprawiasz? Wstąpiłeś do zakonu? - spyta zszokowana Jezierska.

Wówczas w 2787 odcinku "Barw szczęścia" Kornel zacznie grać głupa i spróbuje wmówić Sławce, że najwidoczniej go z kimś pomyliła. Jednak Jezierska wcale nie da się nabrać na jego gierki.

- Nie wiem, o czym pani mówi. Chyba mnie pani z kimś pomyliła - wyjaśni jej mnich.

- Co to za głupie komedie? Kornel! - zdenerwuje się.

- Nie znam żadnego Kornela. Proszę wybaczyć, obowiązki wzywają - skwituje, po czym odejdzie.

Wtedy w 2787 odcinku "Barw szczęścia" Sławka wróci do swoich obowiązków i zacznie rozlewać zupę dla bezdomnych, jednak kątem oka wciąż będzie wypatrywać brata Eryka. Aż w końcu ponownie go wypatrzy i tym razem już nie za wygraną. W tym momencie Jezierski wreszcie pęknie i potwierdzi swoją tożsamość, a Sławka domyśli się, że mężowi udało się uciec Bondzie i w ten sposób próbuje się przed nim ukryć! Wówczas Vincenzo uratuje Kornela z opresji, gdyż zarządzi powrót do "Feel Good", ale Jezierska wcale nie będzie miała zamiaru odpuszczać!

- Kobieto, nie łaź za mną do jasnej anielicy - oburzy się Kornel.

- Najpierw mi wyjaśnisz, co tu jest grane - zażąda Sławka.

- Tu chodzi o moje życie. Odczep się ode mnie, błagam. Nie możesz mnie zdemaskować - wyjaśni jej.

- Jeszcze tu wrócę, nie skończyłam z tobą - oświadczy mu na pożegnanie.

Barwy szczęścia. Ostateczny koniec Kornela. Jowita odda ojca w ręce bandyty Bondy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze