Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2782: Kasia i Łukasz wyprowadzą się na zawsze? Znajdą dom pod miastem i tam rozpoczną nowe życie? - ZDJĘCIA

2023-03-22 20:01

Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) wyniosą się na zawsze? W 2782 odcinku "Barw szczęścia" będą coraz bliżej podjęcia decyzji o zakupie pewnego domu "z duszą". Szczególnie Górka zakocha się w malowniczej działce, której właścicielem okaże się tajemniczy Jankowski (Piotr Cyrwus). W 2782 odcinku "Barw szczęścia" zacznie namawiać męża do zakupu opuszczonego domu, by Ksawery (Bartosz Gruchot) i Paulinka (Lena Jastrzębska) mogli dorastać na świeżym powietrzu. Szkoda tylko, że nie przewidzą pewnych zawirowań.

"Barwy szczęścia" odcinek 2782 - środa, 22.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Kasia nie będzie mogła zapomnieć o tajemniczym domu, który odwiedziła wraz z dziećmi podczas wycieczki do lasu. Znajomość z właścicielem posesji, Jankowskim nie zaczęła się najlepiej, bo Paulinka i Ksawcio wtargnęli na jego teren bez pozwolenia. Po krótkiej rozmowie Górka odkryła jednak, że opuszczony dom jest na sprzedaż i zacznie się mocno zastanawiać, czy nie zmienić swojego życia i nie wyprowadzić się za miasto. Czyżby ona i Łukasz podjęli szokującą decyzję i wynieśli się na zawsze z Warszawy?

Kasia i Łukasz staną przed najtrudniejszą decyzją w 2782 odcinku "Barw szczęścia"

Dziennikarz sam pojedzie na teren posesji, bo będzie widział, że żonie coraz bardziej zależy na kupnie działki. Na miejscu spotka pewną kobietą, która miałaby stać się ich sąsiadką, gdyby faktycznie zdecydowali się zamieszkać pod miastem. Zacznie zachwalać uroki życia pod Warszawą i tylko zagrzeje Łukasza do podjęcia decyzji. Potem przywiezie żonie kosz pełen smakołyków ze wsi i razem zachwycą się urokami dobrego, ekologicznego jedzenia. 

- Byłem obejrzeć ten dom i trochę wszedłem w lokalny klimat - zaśmieje się Sadowski. - Po sąsiedzku mieszka zielarka, która hoduje kozy - zacznie opowiadać Łukasz, a Kasia również zachwyci się dobrem wsi. 

- Wobrażasz sobie? Być może wkrótce będziemy mieli to wszystko dla siebie - podsumuje dziennikarz i oboje zachwycą się perspektywą życia na wsi. - (...) Właśnie przypomniałam sobie, jak było na Zacisznej - Kasię weźmie na wspomnienia. - Wiesz, każdy wpadał z tym co miał, byliśmy ze sobą tacy zżyci - powie Górka. - Kaśka, ja dziś rozmawiałem z mieszkańcami, przemili ludzie - zakomunikuje mąż i opowie o rodzinie, która chce sprzedać działkę. Podobno to bardzo szanowana rodzina. Wszystko to zabrzmi właściwie idealnie i odboje będą coraz bliżej decyzji o kupnie działki i wyprowadzce. Szkoda tylko, że wkrótce spadną na nich kłopoty i nie wszystko pójdzie pomyślnie. Poza tym właściciel Jankowski wydaje się skrywać jakiś sekret. Czy Sadowscy znikną.z Warszawy? To się jeszcze okaże. 

Barwy szczęścia. Pożegnanie Basi z przyjaciółkami. Zniknie bez śladu i więcej jej nie zobaczą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze