Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2781: Kasia zabierze dzieci do starego domu. Pozna podejrzanego właściciela i to będzie znak od losu - ZDJĘCIA

2023-03-21 20:00

W 2781 odcinku "Barw szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) ulegnie dzieciom i pojedzie razem z Ksawerym (Bartosz Gruchot) oraz Paulinką (Lena Jastrzębska) do starego, opuszczonego domu poza miastem, na który natknęli się podczas ostatniej wycieczki rowerowej. Na miejscu cała trójka przerazi się, bo nagle pojawi się podejrzany właściciel domu! Jankowski (Piotr Cyrwus) nie zapanuje nad gniewem i w 2781 odcinku "Barw szczęścia" wypędzi dzieci Kasi z posesji. Uspokoi się dopiero, gdy Kasia przeprosi, że nie chciała wtargnąć do jego domu, była przekonana, że zrujnowany budynek jest pusty. Podczas rozmowy z Jankowskim Kasia usłyszy, że dom jest na sprzedaż i uzna to za znak od losu. Poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2781 - wtorek, 21.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Wyprawa Kasi i dzieci w 2781 odcinku "Barw szczęścia" do opuszczonego domu, który znaleźli poza miastem razem z Łukaszem (Michał Rolnicki), napędzi im niezłego strachu. Spragnieni przygód Ksawery i Paulinka wejdą do środka zrujnowanego drewnianego budynku i niespodziewanie pojawi się tam właściciel, Jankowski. Dzieci będą przerażone i zaczną krzyczeć wniebogłosy kiedy podejrzany mężczyzna wypędzi ich z domu, gdzie rodzeństwo będzie się tylko bawić w chowanego.

Kasia w 2781 odcinku "Barw szczęścia" od razu wyjaśni właścicielowi,że nie chcieli wtargnąć na jego posesję. Po prostu myśleli, że dom jest pusty, nikt w nim nie mieszka. - Niech pani poczeka. Właściwie to nie przeszkadzacie, przepraszam, że się uniosłem. Przepraszam - Jankowski szybko zrozumie, że nie powinien tak bezdusznie potraktować dzieci, które przecież nie zrobiły niczego złego. - Jak rozumiem, że jest pan właścicielem tego domu. Nie chcemy robić kłopotu... - wyjaśni Kasia.

- Nie robicie kłopotu. I nikt tu nie mieszka. Ja czasami przyjeżdżam z miasta zobaczyć czy miejscowi pijaczkowie nie zrobili sobie meliny, ale widzę, że nie...

- Dom już chyba od dawna jest pusty, prawda?

- Sama pani widzi, dom wymaga solidnego remontu. Ale to już nie moje zmartwienie...

- A czyje? Jeśli mogę zapytać?

- Tego, kto go kupi, szanowna pani...

- Czyli dom jest na sprzedaż?

- Tak, dałem ogłoszenie, ale nie widzę na razie wielu chętnych. A może pani się skusi? - Jankowski uzna, że Kasia mogłaby kupić dom, skoro tak bardzo podoba się jej i dzieciom.

Później za to w 2781 odcinku "Barw szczęścia" Kasia powie Łukaszowi, że wciąż myśli o domu „z duszą” i że właśnie w takim miejscu chciałaby zamieszkać. Ich mieszkanie na osiedlu jest przecież zbyt małe dla dorastających dzieci, które potrzebują coraz więcej przestrzeni. - Na pewno trzeba by tu włożyć sporo pieniędzy, ale może warto? Ten właściciel najpierw mnie trochę wystraszył, ale okazał się całkiem miły. Może będzie się chciał dogadać?- To byłaby ogromna zmiana w naszym życiu - zauważy Łukasz, który jednak nie powie "nie". - Tak, rewolucja. Ale może warto ją chociaż rozważyć? - zapyta męża.

W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" Kasia i Łukasz zdecydują się na kupno opuszczonego, starego domu. Znajomość z Jankowskim nie będzie jednak dla Sadowskich zbyt przyjemna.

M jak miłość. Jakub pozna bolesną przeszłość Kasi. Siostra zabiła jej matkę, a teraz stanie między Kasią i Kubą
Najnowsze