Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2780: Kasia i Łukasz padną ofiarą oszustów! Zainwestowali pieniądze, a zostaną z niczym - ZDJĘCIA

2023-03-06 10:12

W 2780 odcinku "Barw szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Sadowski) zorientują się, że padli ofiarą okropnego oszustwa, a ich pieniądze prawdopodobnie przepadły bezpowrotnie! Kasia odkryje oszustwo Anity (Karolina Porcari), która zapewni Sadowskich i innych inwestorów, że apartamenty na słonecznej Sycylii powstają zgodnie z umową. Szkoda tylko, że Kasia w 2780 odcinku "Barw szczęścia" przyjrzy się całej sprawie, uruchomi swoje kontakty i dotrze do niej, że padła ofiarą przekrętu!

"Barwy szczęścia" odcinek 2780 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2780 odcinku "Barw szczęścia" Kasia zacznie podejrzewać, że padła ofiarą oszustwa, zresztą nie tylko ona, bo inwestycję na słonecznej Sycylii poczynili też Iza (Agnieszka Warchulska) i Wangel (Marek Kałużyński). Jak podaje portal światseriali.interia.pl Sadowscy zaczną się powoli orientować, że niesłowna Anita namówiła ich do kupna apartamentów, które prawdopodobnie nigdy nie powstaną! Górka nie zostawi tak tej sprawy i w 2780 odcinku "Barw szczęścia" poprosi o pomoc Silvię (Federica Guglielmino), by ta sprawdziła na miejscu, co tak naprawdę dzieje się na budowie. Niestety okaże się, że obiecana inwestycja nie istnieje...

- Silvia była wczoraj na miejscu i... tam nic się nie dzieje - rzuci Kasia do Anity przez telefon, ale Szymczakowa szybko objaśni, że wysłane przez nią zdjęcia były tylko poglądowe, nastąpiły lekkie opóźnienia, ale wszystko ma pod kontrolą. Ukochana Łukasza nie uwierzy jej jednak i zacznie się martwić, że została oszukana, a w całe przedsięwzięcie wmieszała też niewinnych ludzi. Tym bardziej, że Anita zdradzi jej, że w całą sprawę wmieszał się pewien Włoch Alessandro (Michelle Innocente) i to on przejął sprawy budowy. Górka uzna, że mężczyzna może być podejrzanym oszustem.

Kasia zwierzy się Łukaszowi w 2780 odcinku "Barw szczęścia", że wkrótce mogą zostać z niczym!

Sadowski postara się pocieszyć żonę, która nastraszy go, że na Sycylii dzieją się dziwne rzeczy przestaje wierzyć, że dobrze zainwestowali pieniądze. Nie spodoba jej się sprawa tajemniczego Włocha, ale dziennikarz przyzna, że przecież figuruje w papierach. To jednak nie wystarczy Kasi i kierowana intuicją, będzie drążyć temat. 

- Porozmawiam z Izą, ty porozmawiaj z Wangelem - Kasia w 2780 odcinku "Barw szczęścia" poprosi męża o uprzedzenie pozostałych inwestorów o kłopotach z budową. 

- Ale co mam mu powiedzieć? Nastraszyć go? - zapyta się Łukasz, ale ostatecznie spełni prośbę żony. - Dobra... wysonduję go - obieca dziennikarz. Zdradzamy, że podejrzenia Kasi nie są bezpodstawne. Anita naprawdę doprowadzi do zniszczenia Sadowskich? Sytuacja jeszcze się rozwinie. 

Barwy szczęścia. Tajemniczy prezent Klary dla Huberta. Wmówi mu, że kiedyś wróci!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze