Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2776: Józefina wyprawi Sofii imprezę urodzinową! Zmusi Cezarego do nietypowego prezentu - ZDJĘCIA

2023-02-27 11:34

W 2776 odcinku "Barw szczęścia" Józefina (Elżbieta Jarosik) wciąż będzie robić wszystko, aby zmusić Cezarego (Maciej Opaliński) do zerwania z Natalią (Maria Dejmek) i wepchnąć do w ramiona Sofii (Valeri Guliaieva). Rawiczowa wyprawi niedoszłej synowej wyjątkowe urodziny w stadninie i każe synowi kupić jej wyjątkowy prezent. W 2776 odcinku "Barw szczęścia" Józefina częściowo zrealizuje swój plan, z czego Natalia wcale nie będzie z tego zadowolona. Jednak ostatecznie to Zwoleńska będzie górą! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2776 - wtorek, 14.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2776 odcinku "Barw szczęścia" Józefina nie spocznie, póki nie zniszczy związku Natalii i Cezarego! Rawiczowa nie pozwoli, aby jej syn związał się z córką oszustki Małgorzaty (Adriana Biedrzyńska), która z pewnością, tak jak jej matka, czai się na ich majątek. Oczywiście, Józefina nie da sobie nic wytłumaczyć i wciąż za wszelką cenę postara się wepchać Cezarego w ramiona Sofii, mimo iż jej syn wcale nie będzie nią zainteresowany. Tym bardziej, że jego relacja z Natalią wejdzie już na wyższy etap, a po wspólnie spędzonej nocy Rawicz nie będzie miał żadnych wątpliwości, że to właśnie ze Zwoleńską chce budować swoją przyszłość. Tyle, że w 2776 odcinku "Barw szczęścia" Rawiczowa na to nie pozwoli!

W 2776 odcinku "Barw szczęścia" Józefina zdecyduje się wyprawić Sofii wyjątkowe urodziny w swojej stadninie, na które Natalia oczywiście nie otrzyma zaproszenia. Rawiczowa zleci wykonanie specjalnego tortu Darkowi Janickiemu (Andrzej Niemyt), co okaże się prawdziwym strzałem w 10, gdyż okaże się, że niedoszła synowa Rawiczowej niegdyś była wielką fanką byłego piłkarza. Co więcej, w 2776 odcinku "Barw szczęścia" Józefina zmusi swojego syna nie tylko do obecności na imprezie urodzinowej Sofii, ale również do podarowania jej wyjątkowego prezentu - bukietu kwiatów i eleganckiego naszyjnika, co podstawiony pod ścianą Cezary zgodzi się uczynić...

Oczywiście, w 2776 odcinku "Barw szczęścia" Cezary weźmie udział w urodzinach Sofii, a także spełni żądania matki co do prezentu. Rawicz wręczy byłej ukochanej piękny bukiet kwiatów i nawet sam zapnie jej na szyi wyjątkowy naszyjnik, który szalenie przypadnie do gustu Sofii i rozbudzi jej apetyt na coś więcej, z czego Natalia nie będzie zadowolona. Jednak w 2776 odcinku "Barw szczęścia" Zwoleńska będzie mogła odetchnąć z ulgą, gdyż Rawicz w końcu postanowi zrobić porządek z byłą narzeczoną i da jej jasno do zrozumienia, że między nimi nic nie będzie, gdyż dla niego liczy się już tylko Natalia!

Barwy szczęścia. Cezary wreszcie przyzna się Natalii, co go łączy z Sofią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze