Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2765: Bonda złamie układ zawarty z Jowitą! Nigdy nie da Jezierskim spokoju

2023-02-07 13:04

W 2765 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 27.02.2023 o 20.10 w TVP2) Bonda (Maciej Kosmala) wyłamie się z układu z Jowitą (Magdalena Żak) i znów zacznie grozić Jezierskim! Bandyta otrzyma nie tylko skradzione pieniądze, ale również Kornela (Jakub Bohosiewicz), jednak wciąż będzie mu mało. W 2765 odcinku "Barw szczęścia" Bonda oznajmi Jowicie, że ich rachunki jeszcze nie zostały wyrównane i rozpocznie kolejną grę, w którą postanowi włączyć Celinę (Orina Krajewska)! Wówczas Jowita będzie miała już tylko jedno wyjście... Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2765 - poniedziałek, 27.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2765 odcinku "Barw szczęścia" Bonda nie dotrzyma słowa i złamie układ, jaki zawarł z Jowitą! Zdradzamy, że Jezierska dogada się z bandytą i zgodzi się wydać mu Kornela w zamian za spokój swój i swojej rodziny. Jowita, w porozumieniu z szefem mafii, zastawi na ojca pułapkę, dzięki czemu wpadnie on jak śliwka w kompot! Jezierska najpierw namówi Kornela do sprzedaży całego zapasu złota, a następnie ukradnie mu pieniądze, które zgodzi się oddać w wyznaczonym miejscu. Oczywiście, Jezierski nie wyczuje żadnego spisku i zjawi się na miejscu, gdzie już będą czekali na niego ludzie Bondy! Wówczas bandyta dostanie na tacy nie tylko złodzieja, ale również skradzioną walizkę pieniędzy, jednak w 2765 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że to za mało!

W 2765 odcinku "Barw szczęścia" Bonda skontaktuje się z Jowitą i oznajmi jej, że ich rachunki jeszcze nie zostały wyrównane. Wówczas Jezierska zrozumie, że bandyta nigdy się od nich nie odczepi i nie da im spokoju, nawet mimo zawartego układu. Jednak najgorsze będzie dopiero przed nią, gdyż w 2766 odcinku "Barw szczęścia" szef mafii porozumie się również z Celiną, która pomogła Jowicie odnaleźć Kornela, jak również robiła, co mogła, aby wydostać ją z więzienia, gdy została niesłusznie oskarżona o śmierć Prota (Andrzej Michalski). Bonda zaproponuje Brońskiej współpracę i postanowi zmówić się z nią przeciwko Jezierskim, ale Celina nie poprzestanie na jego propozycję i o wszystkim poinformuje Jowitę!

W 2766 odcinku "Barw szczęścia" Celina nie wejdzie w układ z Bondą i postanowi zniknąć, co doradzi również Jowicie. Przerażona Jezierska zda sobie sprawę z powagi sytuacji i zdecyduje się pójść za radą Brońskiej, ale tym razem pomyśli już wyłącznie o sobie! W 2766 odcinku "Barw szczęścia" Jowita postanowi wyjechać do swojej babci do Francji, ale przed zniknięciem przygotuje pożegnalną kolację dla Sławki (Ewelina Serafin) i Patryka (Konrad Skolimowski). Jezierska nie pogodzi się z decyzją córki, którą tuż po wyjściu z więzienia ponownie straci, a synowi nie uda się jej pocieszyć. Jezierski zdecyduje się osobiście rozmówić się z Bondą, ale gangster go wyśmieje! W tej sytuacji Patryk zwróci się o pomoc do Marcina (Oskar Stoczyński)! Czy Kodurowi uda się rozprawić z szefem mafii i wreszcie zapewnić Jezierskim spokój? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Jowita wyjdzie z aresztu. Tak Sławka i Patryk powitają ją na wolności
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze