Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2764: Zadowolona Natalia po seksie narazi się rodzinie. Ojciec przyłapie ją na oszustwie - ZDJĘCIA

2023-02-24 15:24

Natalia (Maria Dejmek) w 2764 odcinku "Barw szczęścia" wstanie obok milionera Cezarego (Marcel Opaliiński), całkiem zadowolona, że doszło między nimi do zbliżenia. Seks będzie udany, ale mimo wszystko prawniczka szybko wyniesie się z mieszkania Rawicza, a mimo to nie uniknie przykrych konsekwencji. W 2764 odcinku "Barw szczęścia" Jerzy przyłapie ją na wkradaniu się do własnego domu i od razu domyśli się, z kim i gdzie spędziła całą noc. Zwoleńska spróbuje wybrnąć z dość żenującej sytuacji. Uda jej się?

"Barwy szczęścia" odcinek 2764 - piątek, 23.02.20223, o godz. 20.10 w TVP2

O poranku Natalia obudzi się obok Cezarego i będzie zadowolona ze spędzonej nocy z milionerem. Romans rozkwitnie, ale Rawicz nie ma co liczyć na romantyczne śniadanie we dwoje. Wręcz przeciwnie, Zwoleńska zacznie się szybko ubierać, by wrócić do domu tak, by rodzice nie zorientowali się, że całą noc spędziła w objęciach mężczyzny.

- Ładnie to tak wychodzić bez słowa? - zapyta się Rawicz, który obudzi się i zobaczy zbierającą się do wyjścia Natalię. - Chciałam wyjść po cichu żeby cię nie obudzić - przyzna prawniczka. - A może chciałaś ulotnić się po angielsku, co? - dopyta milioner, a kobieta przyzna, że przeszło jej to przez myśl i ubierze się w dres do wyjścia. 

- (...) Duże dziewczynki lubią mieć swoje tajemnice - wyzna Natalia, tłumacząc się ze swojego postępowania. - A ty? Powiesz wszystko swojej mamie? - zaczepnie zapyta prawniczka. - Wiesz, ja też już jestem już duży - przypomni Rawicz, ale nie zdoła zatrzymać Natalii u siebie. 

Jerzy nakryje córkę w 2764 odcinku "Barw szczęścia" 

Natalia po cichu wkradnie się do domu, będzie myślała, że wszyscy jeszcze śpią, ale mocno się pomyli. Jerzy zaskoczy ją przy parzeniu kawy. - A ty nie śpisz? - zapyta się zszokowana Zwoleńska na widok ojca. - Już nie, a ty spałaś? - zapyta się mąż Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska). - Niewiele - przyzna zgodnie z prawdą córka. - Ale wolałabym żeby mama się o tym nie dowiedziała - doda proszącym tonem Natalia i szybko się okaże, że tata jest po jej stronie. Małgorzata przecież nie chce, by córka spotykała się z Cezarym, natomiast Jerzy postanowi dać prawniczce swobodę w swoich wyborach. - Co się zdarzyło w Vegas, zostaje w Vegas - zażartuje Jerzy i będzie wiadomo, że ochroni córkę przed żoną. 

Oboje z Malwiną (Joanna Gleń) będą udawać o poranku, że Natalia spędziła całą noc w domu. Małgorzata i tak zacznie coś podejrzewać, ale Zwoleńska dobrze odegra swoją rolę zaspanej.

Barwy szczęścia. Zaskakująca przemiana Kodura. Pozbędzie się barki z miłości do Renaty
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze