Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2764: Patryk popędzi Kornela, a Jowita ostatecznie załatwi ojca - ZDJĘCIA

2023-02-23 9:01

W 2764 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kornel (Jakub Bohosiewicz) dostanie to, na co zasłużył! Porzucił własną rodzinę z długami, wystawił Jowitę (Magdalena Żak), Patryka (Konrad Skolimowski) i Sławkę (Ewelina Serafin) gangsterowi Bondzie (Maciej Kosmala), ale nareszcie Jezierscy wyrównają rachunki z ojcem draniem. Po tym jak Jowita okradnie Kornela ze wszystkich pieniędzy, w 2764 odcinku "Barw szczęścia" Patryk wypędzi ojca z mieszkania matki. Przypomni Kornelowi, że nie jest już jego ojcem. Ale najgorsze spotka Jezierskiego ze strony córki. Jowita zrealizuje plan zemsty do końca. Nie będzie miała dla ojca żadnej litości. Zobacz ZDJĘCIA z 2764 odcinka "Barw szczęścia" i poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2764 - piątek, 23.02.20223, o godz. 20.10 w TVP2

Okradziony przez Jowitę Kornel w 2764 odcinku "Barw szczęścia" nie cofnie się przed nim, żeby odzyskać pieniądze, które zabrała mu córka. Ona jednak zastawi na bezwzględnego ojca kolejną pułapkę. Zanim to jednak nastąpi w 2764 odcinku "Barw szczęścia" Kornel zjawi się u Sławkami żądając od żony, żeby wydała mu Jowitę, bo dla niego najważniejsze będą pieniądze. Nie zgłosi kradzieży na policję, bo zdobył fortunę na przekrętach z mafią - Jowicie nic nie jest. Zniknęła, bo zabrała moje pieniądze - wyjaśni Sławce, która zacznie się niepokoić o córkę. - Jowita nie jest złodziejką! Jak w ogóle możesz tak mówić?

- A jak mam mówić?! Znalazła mnie i namawiała na ten swój biznes tylko po to, żeby mnie okraść!

- Jaki znowu biznes?

- Nieważne! To była zwykła ściema! Ważne jest to, że to, że ukradła moją kasę!

- A ty zamiast o nią martwisz się o jakąś głupią kasę?

- To były oszczędności na całe życie. A teraz jestem bez grosza!

- Zasłużyłeś sobie, po tym jak zostawiłeś nas z długami! - wypomni mężowi Sławka, a Kornel w 2764 odcinku "Barw szczęścia" zacznie się tłumaczyć, że zrozumiał swój błąd i chciał naprawić krzywdy wyrządzone rodzinie. To jednak będzie kolejne kłamstwo Kornela. - Chciałem wam oddać połowę w ramach przeprosin! A teraz nawet nie mogę zgłosić tego na policję, bo zdobyłem je nielegalnie!

Do rozmowy rodziców wtrąci się Patryk, który w 2764 odcinku "Barw szczęścia" nie zniesie widoku ojca oszusta. - Jeszcze tego by brakowało, żebyś donosił na własną córkę! Co ty tu robisz?

- Słyszałeś rozmowę. Szukam Jowity!

- To szukaj jej gdzie indziej! Wynoś się!- Patryk w 2764 odcinku "Barw szczęścia" nie zapanuje nad gniewem i rzuci się na ojca z pięściami. - Porozmawiajmy synku...- Nie mów tak do mnie! Dla mnie przestałeś być ojcem w momencie gdy zostawiłeś nas z długami i rzuciłeś nas na pożarcie Bondzie!- Ja rozumiem, że możesz być wściekły, ale pozwól mi wyjaśnić...- Nie mam zamiaru słuchać tych twoich ściem! Mamo, proszę cię, wyprowadź tego pana, zanim na dobre stracę cierpliwość.

Sławka w 2764 odcinku "Barw szczęścia" okaże się jednak bezradna. - Niby jak mam to zrobić? Zresztą coś się stało z Jowitą, a on może wiedzieć, gdzie ona jest!

- Gdybym widział, nie zawracałabym tam głowy. Nie wiem czy wiesz synu, ale twoja siostra mnie okradła...

- I bardzo dobrze! Widzę, że rachunki są wyrównane! Możesz wyjść!

- Nie wyjdę stąd dopóki z nią nie porozmawiam...

- Wyjdziesz stąd sam albo ci pomogę! - Patryk już będzie miał wyrzucić Kornela za drzwi, gdy nagle w 2764 odcinku "Barw szczęścia" Sławka przerwie kłótnię męża z synem. Odbierze telefon od Jowity, która zaproponuje ojcu spotkanie, żeby oddać mu pieniądze. To właśnie będzie kolejna zasadzka Jowity na Kornela. Odda go w ręce mafii - zawierając z Bondą układ, dzięki któremu zapewni bezpieczeństwo sobie i reszcie rodziny. A Jezierski będzie w szoku. - Co ty zrobiłaś?! Nie sądziłem, że będziesz do tego zdolna...

- Nie? Dziwne. W końcu niedaleko pada jabłko od jabłoni - Jowita w 2764 odcinku "Barw szczęścia" ostatecznie załatwi Kornela, przez którego ona i jej rodzina tyle wycierpieli.

Barwy szczęścia. Jowita wyjdzie z aresztu. Tak Sławka i Patryk powitają ją na wolności
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze