M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1716: Koszmarny wybór Marysi. Ojciec gwałciciela Filipa zmusi Rogowską do seksu?! Tylko tak uratuje Pawła przed więzieniem

2023-02-23 9:02

W 1716 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zostanie postawiona przed koszmarnym wyborem. Albo prześpi się z z biznesmenem Sowińskim (Konrad Jałowiec) i tak ochroni swojego syna Pawła (Rafał Mroczek) przed więzieniem, albo straci dziecko. Tak okrutnie nikt jeszcze nie potraktował córki Barbary (Teresa Lipowska) w "M jak miłość". Ale ojciec gwałciciela Filipa (Kacper Zalewski) to jeszcze gorszy drań, niż synalek, który jak widać miał się od kogo "uczyć życia". Jakiego wyboru dokona Marysia w 1716 odcinku sagi rodu Mostowiaków?

"M jak miłość" odcinek 1716 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1717 odcinku "M jak miłość" Marysia pójdzie zawalczyć o swojego syna do Sowińskiego. Ojciec gwałciciela Filipa potraktuje ją jednak jeszcze gorzej, niż Pawła. Przypomnijmy - Zduński zostanie aresztowany, bo biznesmen oskarży go nie tylko o pobicie, ale o kradzież drogiego telefonu. Wszystko po tym, jak zacznie insynuować, że Basia jest "dziwką"... Ale z Marysi spróbuje zrobić kobietę lekkich obyczajów osobiście! Co zrobi Rogowska w starciu z takim draniem? 

Paweł w "M jak miłość" trafi z córkę do więzienia

Paweł w 1717 odcinku "M jak miłość" już będzie miał sprawę karną, oskarżony o napaść i kradzież. Tak zmanipuluje go Sowiński w 1712 odcinku serialu. Zduński zostanie wyprowadzony w kajdankach na oczach swojej żony i skrzywdzonej przez Filipa córki. On zawalczył o dziecko bijatyką. Marysia zostanie zmuszona do oddania swojej czci bogaczowi w zamian za syna...

Marysia w "M jak miłość" będzie musiała uprawiać seks za syna?

Córka Barbary w "M jak miłość" jeszcze nigdy w życiu nie stała przed tak dramatycznym wyborem. Podrywali ją już różni dranie, ale Sowiński przebije wszystkich. Obieca Rogowskiej, że "znajdzie skradziony telefon" w zamian za seks z Marysią. Mamy nadzieję, że Marysia, swoim zwyczajem, nie da od razu odpowiedzi i spróbuje poradzić się męża i synów, co ma zrobić z tą niemoralną propozycją.  

M jak miłość. Zemsta Pawła na oprawcy Basi. Aresztują Zduńskiego, bo ojciec gwałciciela sprowokuje go do bójki
Najnowsze