Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2763: Jowita okradnie Kornela i ucieknie! Ukaże ojca jako pierwszego winnego - ZDJĘCIA

2023-02-21 21:09

W 2763 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 22.02.2023 o 20.10 w TVP2) Jowicie (Magdalena Żak) uda się namówić Kornela (Jakub Bohosiewicz) na sprzedaż wszystkich swoich zapasów złota. Jezierski wróci do samochodu z walizką pełną pieniędzy, a jego córka wykorzysta chwilę nieuwagi, po czym zabierze wszystko i zniknie! W 2763 odcinku "Barw szczęścia" Kornel nie będzie mógł uwierzyć, że dał się tak podejść, z kolei Jowita z ogromną satysfakcją będzie patrzyła na upadek ojca, którego ukaże jako pierwszego winnego koszmaru Jezierskich i śmierci Prota Laskowskiego (Andrzej Michalski)! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2763 - środa, 22.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2763 odcinku "Barw szczęścia" Jowita zacznie naciskać na ojca, aby sprzedał swoje zapasy złota. Wszystko przez to, że Jezierscy będą musieli zapłacić zadatek na rzecz właściciela ziemi, na której ma powstać składowisko odpadów. Tym bardziej, że Jowicie uda się już pozyskać pierwszego inwestora z zagranicy, przez co czas zacznie ich naglić. Oczywiście, Kornel będzie chciał pozostać anonimowy i dogadać się z prywatnymi kupcami, jednak Jowita odwlecze go od tego pomysłu i poleci ojcu mennicę. Finalnie w 2763 odcinku "Barw szczęścia" Jezierski pójdzie za radą córki i szybko wymieni swoje zapasy złota na gotówkę, której już nigdy więcej nie zobaczy!

W 2763 odcinku "Barw szczęścia" Kornel na chwilę zatrzyma się na poboczu, co Jowita oczywiście postanowi wykorzystać. Jezierska zabierze walizkę z pieniędzmi i przesiądzie się do samochodu Celiny (Orina Krajewska), gdzie z oddali będzie obserwować ojca. Jezierski w końcu zorientuje się, że z samochodu zniknęła nie tylko córka, ale i pieniądze i wpadnie w szał! Kornel nie będzie mógł uwierzyć, że Jowita go oszukała, a on dał się zrobić jak dziecko!

- Jowita? Jowita! Nie, nie wierzę, że mi to zrobiła! Jowita! - zacznie krzyczeć, ale nie usłyszy żadnej odpowiedzi.

Wtedy w 2763 odcinku "Barw szczęścia" Kornel natychmiast zacznie kontaktować się z córką, ale ona nie odbierze od niego telefonu. Jowita z ogromnym uśmiechem na ustach będzie obserwować upadek ojca i aż nie będzie mogła się nacieszyć tą chwilą. Jednak wówczas w 2763 odcinku "Barw szczęścia" Kornel zacznie się rozglądać po parkingu, co wzbudzi czujność Celiny. Brońska poleci, aby jak najszybciej się stamtąd ewakuowały, jednak Jezierska nie będzie mogła napatrzeć się na ojca. Tym bardziej, że czekała na tą chwilę od pierwszego dnia, w którym niesłusznie trafiła do więzienia i to właśnie przez niego!

- Musimy stąd jechać - stwierdzi Celina.

- Jeszcze chwila. Daj mi się nacieszyć tym widokiem. Kiedy siedziałam w więzieniu, każdego dnia wyobrażałam sobie ten moment... Jak ukarzę pierwszego winnego. Wiesz, ile miesięcy na to czekałam? - przyzna zadowolona Jowita.

- Wiem, ale siedząc tutaj niepotrzebnie ryzykujesz. Ty przecież chcesz wyrównać rachunki do końca, prawda? - dopyta Brońska, co Jezierska oczywiście potwierdzi.

Jeszcze w 2763 odcinku "Barw szczęścia" wzburzony Kornel wpadnie do mieszkania Justina (Jasper Sołtysiewicz), w którym zatrzymali się Jezierscy i zacznie szukać Jowity, ale jej tam nie znajdzie. Co więcej, nie dowie się od Sławki (Ewelina Serafin), gdzie aktualnie przebywa córka, gdyż sama Jezierska nie będzie tego wiedzieć...

Barwy szczęścia. Jowita wyjdzie z aresztu. Tak Sławka i Patryk powitają ją na wolności
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze