Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2764: Kodur wprowadzi się do Renaty! Pozbędzie się feralnej barki - ZDJĘCIA

2023-02-02 15:18

W 2764 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 24.02.2023 o 20.10 w TVP2) Marcin (Oskar Stoczyński) po wyprowadzce Renaty (Anna Mrozowska) z barki zdecyduje się na zaskakujący krok! Kodur będzie się zarzekał, że nie zamieszka z ukochaną w jej mieszkaniu, ale gdy kelnerka przyzna, że po koszmarnym odkryciu nie będzie w stanie tam wrócić, zmieni zdanie! W 2764 odcinku "Barw szczęścia" Marcin wprowadzi się do Renaty, czym ogromnie ją zszokuje! Jednak najlepsze będzie dopiero przed nią! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2764 - piątek, 24.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2764 odcinku "Barw szczęścia" Renata wciąż nie będzie gotowa, aby wrócić na barkę Kodura tuż po makabrycznym odkryciu, którego dokona Sebastian (Marek Krupski). Zdradzamy, że Kowalski i Dominika (Karolina Chapko) zjawią się na imprezie u Marcina, w trakcie której wózek Sebastiana osunie się z podestu i narzeczony kelnerki wyląduje za burtą. Kodur natychmiast wskoczy do wody i wyciągnie go na brzeg, ale Kowalski zdąży dostrzec po barką ludzkie ciało, a wezwani na miejsce nurkowie zidentyfikują zwłoki mężczyzny. Wówczas Renata natychmiast wyniesie się z barki Kodura i wróci do siebie, a Marcinowi nie uda się przekonać jej do powrotu. W 2757 odcinku "Barw szczęścia" kelnerka da mu jasno do zrozumienia, że nie będzie mieszkać w miejscu, gdzie pływał trup i zasugeruje, że mogą zamieszkać u niej, ale inspektor się na to nie zgodzi!

W 2757 odcinku "Barw szczęścia" w związku Renaty i Marcina wybuchnie kryzys. Zakochani zaczną rozmyślać, co powinni zrobić, jednak żadne z nich nie będzie chciało iść na ustępstwa i będzie wolało zostać u siebie...

- Nie wprowadzę się do ciebie. Barka to cały mój świat - cytuje jego słowa swiatseriali.interia.pl.

- Ja nie chcę żyć w twoim świecie, ty nie chcesz w moim. Brzmi jak początek końca - podsumuje Renata.

Oczywiście, ani Renata ani Marcin nie będą chcieli kończyć swojego związku, dlatego 2757 odcinku "Barw szczęścia" Kodur zgodzi się póki co zostać u ukochanej, ale wcale nie będzie czuł się u niej komfortowo, co nie ujdzie uwadze kelnerki. Jednak ona ciągle nie będzie gotowa, aby wrócić z nim z powrotem na barkę, co będzie stanowiło prawdziwą kość niezgody między zakochanymi, którą Marcin w końcu zdecyduje się rozwiązać!

W 2762 odcinku "Barw szczęścia" Kodur wreszcie zda sobie sprawę, że przerażające odkrycie odcisnęło na jego ukochanej ogromne piętno i prawdopodobnie nigdy nie zgodzi się z nim wrócić na feralną barkę. Wówczas inspektor postanowi się przełamać i zgodzi się zamieszkać z Renatą w jej mieszkaniu już na stałe, czym ogromnie zaskoczy swoją wybrankę. Jednak w 2762 odcinku "Barw szczęścia" Marcin będzie miał dla ukochanej jeszcze jedną szokującą wiadomość, gdyż oświadczy jej, że zdecydował się sprzedać barkę, która przecież tyle dla niego znaczyła...

Barwy szczęścia. Renata nie wytrzyma dłużej z Kodurem. Tylko terapia może mu pomóc
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze