Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2760: To Sandra zostawiła Kornela! Wymieniła Jezierskiego na młodszy model - ZDJĘCIA

2023-02-17 12:22

W 2760 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 17.02.2023 o 20.10 w TVP2) w końcu wyjdzie na jaw, co stało się z Sandrą (Joanna Opozda), dla której Kornel (Jakub Bohosiewicz) narobił długów, a następnie okradł i porzucił swoją rodzinę. Zakochani uciekli wspólnie do Meksyku, jednak z powrotem do Polski Jezierski wrócił już sam, gdzie zaczął układać sobie życie u boku Kariny (Marta Sutor). W 2760 odcinku "Barw szczęścia" Jezierski tylko Jowicie (Magdalena Żak) przyzna, że Sandra doprawiła mu rogi i porzuciła go dla młodszego kochanka! Jednak Kornel wcale nie będzie miał do niej żalu, gdyż kochankę szybko spotka kara! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2760 - piątek, 17.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2760 odcinku "Barw szczęścia" Kornel nie będzie zwalniał tempa i po rozstaniu z Kariną już zacznie szukać nowych wrażeń. Przypomnijmy, że nowa kochanka porzuci go, gdy dowie się, że Jezierski w podły sposób okłamał ją, że jest bezdzietnym wdowcem i ani słowem nie wspomniał, że jest na celowniku mafii. Oczywiście, Jezierski zbytnio nie przejął się rozpadem związku i w 2760 odcinku "Barw szczęścia" ruszy na kolejne podboje. Jednak również i tym razem jego plany pokrzyżuje Jowita, która tak jak w przypadku Kariny, otwarcie przyzna, że jest córką Kornela. Wówczas wszystkie dziewczyny uciekną, a Jowita zapragnie wiedzieć, co tak naprawdę stało się z Sandrą, która w odróżnieniu od nich, doskonale wiedziała, że Jezierski ma rodzinę.

W 2760 odcinku "Barw szczęścia" Jowita zapyta ojca wprost o jego związek z Sandrą, dla której przecież Kornel najpierw narobił długów własnej rodzinie, a następnie ją okradł i porzucił, aby prowadzić wygodne życie u boku młodszej kochanki. Jezierski przyzna, że ich sielanka nie trwała długo, gdyż Sandra szybko się nim znudziła i wymieniła go na młodszego kochanka, na punkcie którego kompletnie straciła głowę!

- A co z tą Sandrą? - spyta Jowita.

- Wymieniła mnie na młodszy model - przyzna.

- Przykro mi - współczuje mu.

Jednak Kornel w 2760 odcinku "Barw szczęścia" wcale nie będzie rozpaczał po odejściu kochanki. Jezierski będzie przekonany, że karma szybko wróci do Sandry i po czasie zrozumie, co straciła, ale wtedy będzie już na to za późno!

- Jej strata. Szybko się przekona, że młodsze modele są awaryjne - uzna Jezierski.

- A starsze? - dopyta z ciekawością.

- A starsze były obliczone na lata - podsumuje.

Wtedy w 2760 odcinku "Barw szczęścia" Kornel przypomni sobie o Sławce (Ewelina Serafin) i zacznie o nią wypytywać Jowitę. Oczywiście, Jezierska domyśli się, że w głowie ojca pojawił się pomysł powrotu do matki i naturalnie postanowi do tego nie dopuścić. Jowita okłamie go, że Sławka już ułożyła sobie życie i jest naprawdę szczęśliwa, co wyraźnie zaboli Kornela, który sam w 2760 odcinku "Barw szczęścia" również zrozumie, co stracił...

Barwy szczęścia. Jowita wyjdzie z aresztu. Tak Sławka i Patryk powitają ją na wolności
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze